Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst team building germany

Spielgestalter

Bölge Avrupa

Ana irtibat noktaları: Markus Ruese, René Wittek

www.catalystteambuilding.de

Spielgestalter, tüm Almanya'da ekip kurulumuna dayalı çok popüler olan kapalı alanda mücadeleye yönelik Beat the Box oyunuyla ve organize ettiği GPS etkinlikleriyle ünlüdür.

Spielgestalter, Almanya'nın tamamına profesyonel şekilde tasarlanmış olan Catalyst Ekip Oluşturma ürünlerine yönelik etkileyici bir ürün portföyü sunmaktadır. Aynı zamanda firma, Catalyst network'ünün de bir parçası olarak, Catalyst Global'i kalite güvencesini, sahip olduğu geniş deneyimi, dünyaca kabul gören bilgi birikimini ve kurumsal etkinlik ve ekip kurma organizasyonlarının tertip edilmesindeki yüksek standartları da bünyesinde barındırmaktadır.

Spielgestalter, personel gelişimi, değişim yönetimi, network oluşturma, stratejik planlama, iletişim, süreç geliştirme, müşteri ilişkileri yönetimi ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk faaliyetleri dahil olmak üzere ekibinize özel gereksinimlere yönelik çözümler egeliştirebilmektedir. 

Merkezi Cologne bölgesinde yerleşik Spielgestalter, ister büyük ister küçük ölçekli olsun, Düsseldorf, Bonn, Aachen, Rurgeibet, Frankfurt ve Almanya'nın geri kalan her yerinde Catalyt Global ekiip kurma etkinliği ürünlerinin uygulamasını gerçekleştirmektedir.