Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst team building finland

Seikkailu Oy

Bölge Finlandiya

Ana irtibat noktaları: Timo Heinaro

www.catalystteambuilding.fi

Mükemmel bir Finlandiyalı ekip etkinliği firmasıdır! İngilizceye "Macera" olarak tercüme edilen Seikkailu, Finlandiyadaki açık alanda ekip kurma, macera aktiviteleri ve olağanüstü katılımcı etkinliklerde başı çeken firmadır.

Merkezi Helsinki'de bulunan firma, Finlandiya Körfezinin Güney kıyılarından, Kutup Dairesinin yukarısındaki Lapland'a kadar ülkenin her noktasına hizmet vermektedir.

Seikkailu, tescilli "Fincentive" online araçlarını kullanan ve müşterileri için yüksek seviyede katılımın sağlandığı ve ödüllendirmelerin yapıldığı teşvik edici etkinlikler düzenleyen, kişilerin performanslarını arttırıcı programlar konusunda lider bir organizasyondur. Seikkailu ekibi, dünyanın en iyi teşvik edici seyahat etkinlikleri konusunda İnsentif & Seyahat Yöneticileri Derneği'nce Kuzey AvrupadaKİ ilk (ve tek) Kristal Ödül sahibi, dünyanın her yerinde benzersiz kurumsal seyahat programları düzenleme konusunda uzman bir kadrodan oluşmaktadır.

Ekip oluşturma, çalışanların etkinliklere katılımını sağlanması, teşvik edici kanal faaliyetleri ve çok özel grup seyahat programları hakkında bilgi edinmek için lütfen adresini ziyaret ediniz www.seikkailu.fi

“‘Firsts' and 'Never Befores'Wow Incentive Veterans “

Crystal Awards Committee

 

“ Seikkailu, bazı olağanüstü yaratıcı programları bünyesinde barındırmaktadır ”

Conference & Incentive Travel Magazine