Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst team building costa rica panama

PREMIO Team Building

Bölge Costa Rica, Panama

Ana irtibat noktaları: Rolando Ramiez

www.catalystteambuilding.cr

Catalyst Global ekip kurma ürünlerinin, PREMIO Team Building firması lisansı altında, Costa Rica ve Panama'da satışı ve dağıımı gerçekleştirilmektedir.

PREMIO'da elde ettiğimiz başarı, öncelikle müşterilerin dinlenmesine ve organizasyonun sağlıklı bir şekilde işleyişi ve çalışanların mutluluğu konularında uzun süreli etkiye sahip olacak şekilde arzu edilen sonuçları karşılamaya yönelik takım kurma aktivitelerinin, takım kurma oyunlarının ve takım kurma çalışmalarının tasarlanmasına yönelik yeniliklikçi yaklaşımımıza dayanmaktadır. Bizler, başarılı bir iletişimin, takım çalışmasının, liderlik ve ekip bağlılığı konularının etkili bir ekibin temel dayanağı olduğunu düşünüyoruz.

PREMIO'da, takım kurma, eğitim ve deneyimsel öğrenme progralmlarıyla değişim sağlayarak insanlrın hayatlarını hem kişisel hem de mesleki anlamda zenginleştiriyoruz. İster eğlenceli bir ekip olarak çalışma etkinliği, interaktif iş oyunu, teknoloji temelli programlar, konferanslar ister kaynaştırma toplantıları olsun hepsi için doğru çözüme sahip bulunmaktayız.

PREMIO takım kurma etkinliği firmasında, personel gelişimi, değişikliik yönetimi, network oluşturma, stratejik planlama, iletişim, süreç gelişimi, müşteri ilişkileri yönetimi ya da CSR dahil olmak üzere, ekibinize ve arzu ettiğiniz sonuçlara en uygun çözümleri tasarlıyoruz. Catalyst Global'in bir parçası olarak, kurumsal etkinlikler düzenlerken ve takım kurma ürünlerini tasarlarken, Catalyst Global'in yüksek standartlarını, ürün mükemmeliyetini ve kapsamlı deneyimini de birlikte sunuyoruz.

İşini tutkuyla yapan personelimiz, ekibinizin performansı hangi davranış değişikliklerinin etkileyebileceği konusunda kapsamlı, deneyim ve bilgi birikimine sahip bulunmaktadır. Yaptığımız işi seviyoruz ve davranışsal değişikliklerin gücünün organizasyonunuzdaki değişimi ve ekibinizin performansını etkileyeceğine inanıyoruz. Eğlenceli, yaratıcı ve zorlayıcı takım kurma etkinliklerini tasarlamaktan gurur duymaktayız