Catalyst Ekip Kurma Ağı
outdoor living catalyst malta

Outdoor Living Malta

Bölge Malta

Ana irtibat noktaları: Danica Fava

www.catalystteambuilding.com.mt

Outdoor Living, muhteşem Akdenizin ortasında yer alan Malta Adalarında, Catalyst Ekip oluşturma ürünlerini satma ve bunları organize etme lisansını elinde bulundurmaktadır.

Kuruluşundan bu yana geçen 20 yıllık süre zarfında, Outdoor Living Malta firması, sanat eseri niteliğinde ekip kurma ve gerçekleştirdiği her organizasyona bir macera duygusu ekleme konusunda haklı bir üne kavuşmuş bulunmaktadır. Aslında, deniz savaşları ve ortaçağ turnuvalarından lüks içerisindeki yelken aktiviteleri ve Malta'nın kırsal yaşamındaki zorlu etkinlikliklere kadar, Outdoor Living'in hedefi her daim, müşterilerinin özel kriterlerini yerine getirecek şekilde hafızalardan silinmeyecek, eğlenceli ve kuruma özel ekip kurma etkinliklerinin düzenlenmesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Firma, yaptıkları işe gerçekten tutkuyla bağlı bir ekip tarafından yönetilmektedir. Yaratıcı, birlikte çalışması eğlenceli, ve profesyonel olmalarının yanı sıra ister büyük ister küçük çaplı olsun, düzenledikleri her bir etkinliğin detaylarına azami dikkati, ihtimamı gösterme istekleriyle gurur duymaktadırlar.

Outdoor Living, her büyüklükte ve her konuda etkinlik düzenlemekonusunda uzman bir firmadır. 2008 yılında, Malta'da, Bosch Power Tools'dan 1000 katılımcının yer aldığı aktivitelerden oluşan, bugüne kadar gerçekleştirilen en büyük ekip kurma etkinliğini gerçekleştirmiş bulunmaktadırlar. Etkinliğinin hazırlanması dört hafta sürmüş ve Malta tarih kitaplarına geçecek şekilde o gün 175 kadar koordinatör görev almıştır!

Doğal olarak, Outdoor Living ekibi, eğitim programlarına farklı birşeyler eklemek isteyen yerel şirketlerin yanı sıra hem uluslararası konfranslar hem de harekete geçirici etkinlik gruplarına yönelik olarak yıllar içerisinde hıncahınç dolu sayısız etkinlik düzenlemiş bulunmaktadır.

Outdoor Living, aynı zamanda Powerhouse ve Synergix Events firmalarını bünyesinde barındıran ünlü Synergix Events Group'un bir kısmını oluşturmaktadır.

Malta ve Gozo'daki ekip kurma aktiviteleri, kaynaşma toplantıları, harekete geçirici nitelikte konferanslar ve interaktif iş oyunları hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki adreslerle irtibata geçiniz: info@outdoorlivingmalta.com