Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst team building ireland uk

Orangeworks

Bölge İrlanda Cumhuriyeti, İngiltere

Ana irtibat noktaları: David Bassett, Oran Masterson, Will Powderly

www.catalystteambuilding.ie

Orangeworks, İrlanda ve İngiltere'nin tamamında Catalyst ekip kurma faaliyetlerini, iş oyunlarını ve konferans organizasyonlarını düzenleyen İrlanda'nın lider ekip kurma etkinliği firmasıdır.

Orangeworks firması, ticari değerlerinizi yaşantınıza katarak ekibinizin bir arada çalışmasını, birlikte düşünmesini sağlamaktadır. Siz ve talepleriniz Orangeworks ekibi için en önemli noktadır. Kurumlar, destinasyon hizmeti firmaları, etkinlik firmaları ve üst düzey özel kuruluşlara yönelik organizasyonel gerekliliklere göre hazırlanmış, dünya çapında ünlü takım kurma etkinlikleritasarlanamta ve düzenlemektedirler. Deneysel öğrenme ve oyunlaştırmanın inanılmaz gücünü kullanırken ekibiniz bir yandan da keyifli anlar yaşayacaktır. Tutkulu ve deneyimli Orangeworks ekibi, sizin ve ekibinizin asla unutamayacağı olağanüstü deneyimler hazırlamaktadır.

2003 yılında kurulan Orangeworks, önceleri Xtreme.ie ve teambuilding.ie olan ismini Orangeworks olarak değiştirmiştir. İrlanda Orangeworks 2016 yılında 600 ü aşkın etkinlik düzenlemiş olup, şu anda Catalyst takım kurma etkinliği ürünlerinin Kuzey İrlanda'da ve İngiltere'deki lisanslı dağıtıcısı olmasıyla 2018 yılında 1500 aşkın etkinlik planlamaktadırlar.

Orangeworks müşterileri arasında, başta Carton House, Powerscourt ve BrookLodge olmak üzere, 6o civarı hotel bulunmaktadır. Kurumsal müşterileri arasında Google ve Deloitte yer almaktadır. Firmanın Bear Grylls Survival Academy, Land Rover Experience ve Jaguar's Art o Performance Tour'una yönelik olarak İrlanda pazarında münhasır lisansları bulunmaktadır.

İngilter'de ya da İrlanda'da bir takım kurma etkinliği, personel günü ya da kurmsal bir etkinlik düzenlemek istediğinizdeOrangeworks ekibiyle irtibata geçiniz.