Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst team building czech

Maxin Prague

Bölge Avrupa

Ana irtibat noktaları: Jarmila Skorikova, Jakub Skorik

www.catalystczechrepublic.com

Catalyst Ekip Oluşturma ürünleri; lider bir ekip oluşturma, destinasyon yönetimi, etkinlik yönetimi & etkinlik üretimi firması olan Maxin PRAGUE tarafından Çek Cumhuriyetinin her yerinde münhasıran satılmakta ve bunların dağıtımı yapılmaktadır.

Sektörün uzmanlarında jarmila Skorikova tarafından 1999 yılında kurulan Maxin PRAGUE, üstün hizmet sunmaya kendini adamış, deneyimli sektör profesyonellerinden meydana gelen kapsamlı ekipleriyle Prag ve Çek Cumhuriyeti'nde sektörünün lider şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Tüm toplantı, harekete geçriici nitelikteki toplantı, konferans ve etkinlikle ilgili olarak müşterilerine özel profesyonel hizmet sağlamaktadır. Maxin PRAGUE, 2013 yılında, prestijli DMC derneği, Euromic'e katılarak etkinlik yönetimi başarısını taçlandırmıştır.

Oldukça deneyimli bir firma olan Maxin PRAGUE, dünyanın en prestijli firmalarına yönelik olarak 400,000 den fazla müşteriye 1,200 MICE etkinliği düzenlemiş bulunmaktadır.Yerel tedariçilerle uzun süreli ortaklıklara imza atan yerel bir aile şirketi olan Maxin PRAGUE, müşterileri için gerçekten en uygun çözümleri sunabilmektedir.

Maxin PRAGUE daki ileri seviyede eğitimli ve deneyimli ekip, satıştan organizasyona ve etkinlik düzenlemesine kadar müşterilerine uygun bir hizmet sunmalarına olanak sağlayacak şekilde yabancı turizmine yönelik tüm sektörlerden elde ettikleri deneyim ve görüşleri bir potada eritmektedirler. Maxin PRAGUE, inovasyon, eğitim ve teknoloji konusuna odaklanmak suretiyle yine aynı istisnai standartlarda Catalyst ekip kurma aktivitelerini müşterilerine sunmaktadır. İster, Prag'daki bir sonraki etkinliğinize eklemek için ekibinize yönelik olarak eğlenceli ve unutulmayacak deneyimlerin paylaşıldığı bir ekip kurma aktivitesi arayışında olun, isterbir ekip kurma etkinliği vasıtasıyla belirli şirket hedefleriniz ve değerleriniz konusunda ekibinizi teşvik etmek planlayın, Maxin PRAGUE, şirketinizdeki çalışanların, ekiplerin ve şirketinizin ihtiyaçlarına en iyi çözümü bulmak amacıyla sizinle yakın ilişki içinde olmaktadır. 

Maxin PRAGUE -Çek Cumhuriyeti'ndeki tüm ekip kurma, destinasyon yönetimi ve etkinlik ihtiyaçlarınızın karşılanabileceği tek adres.