Catalyst Ekip Kurma Ağı
KITA Indonesia Team Building

KITA

Bölge Endonezya

Ana irtibat noktaları: Budi Setiawan

www.catalystteambuilding.id

Catalyst ekip Kurma ürünleri Endonezya’nın Jakarta şehrinde bulunan alanında lider ekip kurma ve eğitim şirketi olan KITA tarafından Endonezya genelinde satılmakta ve dağıtılmaktadır.

KITA, ihtiyacı olan her kişiye ve kuruma özel eğitim atölyeleri aracılığıyla profesyonel çözümler sunmak için tasarlanmış ve oluşturulmuş ilham verici bir platformdur. İşletmelerinizin kurumsal yönetimin yanı sıra sosyal becerilerinin de geliştirilmesi için temelinin güçlendirilmesinde yardımcı olmayı amaçlamaktadırlar.

KITA'nın ekipı, geleceğinize fayda sağlamak için harekete geçmenizde size ilham verir. Bu çaba, bakış açılarını ve adaşı olan KITA'yı şekillendirendir: Keep Inspiring, Take Action.

KITA, ekip kurma programlarının olumlu ve etkili olmasını sağlamayı taahhüt eder. Catalyst ekip kurma programlarının satışı ve sunumu konusunda kapsamlı bir şekilde eğitilmişlerdir ve ekip Kurmada Catalyst Global Mükemmellik standardını desteklemektedirler. Ayrıca, KITA liderlik, örgütsel yönetim, iletişim ve sunum becerileri, kamuya açık konuşma, yaratıcı düşünme ve çözüm satışı, karar verme, akıllı müzakere, koçluk ve danışmanlık, işletme dönüşümü ve insan sermayesi konularında uzmanlaşmış yılların deneyimine sahip çok sayıda eğitmene sahiptir.

Özel yaklaşımlarının faydalı sonuçlarına olan inancıyla KITA ekibi sizi onlarla eğitim almaya ve öğrenmeye davet ediyor. KITA sadece kaliteye değil, aynı zamanda öğrenme yönteminin esnekliğine de odaklanmaktadır. KITA ekipı yaptıklarını seviyor ve öğrenmeye eğlenceli yaklaşımlarında aynı neşeyi ve enerjiyi hissetmenizi istiyor.


KITA is an inspiring platform designed and created to provide professional solutions through tailor made training workshops to any individual and organization in need. They aim to help strengthened your businesses' foundation in organizational management, as well as, soft skills development.

The team at KITA strive to keep inspiring you to take action to benefit your future. It is this endeavour that has shaped their vision and namesake, KITA: Keep Inspiring, Take Action.

KITA are committed to ensuring their team building programs are positive and effective. They have been comprehensively trained in selling and delivering Catalyst team building programs and uphold the Catalyst Global standard of Excellence in Team Building. In addition, KITA provides a selection of coaches with years of experience specializing in leadership, organizational management, communication and presentation skills, public speaking, creative thinking and solution selling, decision making, smart negotiation, coaching and counselling, business transformation, and human capital.

With a firm belief in the beneficial outcomes of their tailored approach, the team at KITA are excited to invite you to train and learn with them. KITA focuses not only in quality, but also in the flexibility of its learning method. The team at KITA love what they do and want you to feel the same joy and energy in their fun approach to learning.