Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst team building colombia

Kadoma Outdoors

Bölge Kolombiya

Ana irtibat noktaları: Daniel Trujillo, Lina Nuñez, Daniel Buritica, Carlos Lopez

www.catalystteambuilding.co

Merkezi Bogota'da bulunan Kadoma Outdoors, tüm Kolombiye bölgesindeki müşterilerine en iyi ekip kurma programlarının ve kurumsal etkinliklerin sunulması konusuna kendini adamış bir firmadır.

Kadoma Outdoors, açık alanda düzenlenmek üzere tasarlanan eğitim programları ve bunların yanı sıra Catalyst Global'in birbirinden farklı ekip kurma aktiviteleriyle, katılımcılarına; işleri ve kendileriyle ilgili sorumlulukları konusunda motivasyon seviyelerini artırmalarına olanak sağlayacak şekilde kişisel becerilerini geliştirme fırsatı sunmaktadır. Kadoma Outdoors, güçlü bireyler ve dinamik ekipler oluşturulmasını sağlayan kurum yapısına özel çözümler tasarlayarak ve bunları geliştirerek müşterilerine değer katmaktadır.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, ister personel gelişimini, isyer yönetimi değişimini, network oluşturmayı, stratejik planlamayı, iletişimi, süreç gelişimini, müşteri ilişkileri yönetimi ya da CSR (Kurumsal Sosyal Sorumluluk) konusunu hedefleyin, Kadoma Outdoors, kalcı sonuçlar elde edilmesini sağlayarak ekibinizin ihtiyaçlarına özel bir çözüm sunabilmektedir. Açık alanda ekip oluşturma, harekete geçirici nitelikte konferanslar, interakftif iş oyunları, müzi& ritim çalışmaları ve yaratıcı ekip etkilikleri gibi birçok seçenek arasından size en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Kadoma Outdoors’un dost canlısı ve deneyimli persneli, açık alanda ve kapalı mekanlarda düzenlenen ekip oluşturma faaliyetleri vasıtasıyla grup eğitimi sürecinin yönetilmesi konusunda ciddi bir eğitim almış bulunmaktadırlar. Katılımcılar bir yandan keyifli vakit geçirirken diğer bir yandan da, iletişim, liderlik ve karar alma becerilerini geliştirme konusunu nasıl öğrenecekleri hususunda rehberlik almaktadırlar!

Kadoma Outdoors, bulunduğunuz yerdeki gençlik motivasyon organizasyonlarıyla da yakınen çalışmakta olup, göstermiş oldukları gayretlerle küresel anlamda tanınan Recojo ve Bakongo, bunlara örnek olarak verilebilmektedir.