Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst team building georgia

Grata DMC

Bölge Gürcistan

Ana irtibat noktaları: Irma Kodua

www.catalystteambuilding.ge

Gata DMC, Gürcistan bölgesindeki lider Destinasyon Yönetimi Şirketidir. Gürcistan, Azerbaycan ve Polonya'da firmanın ofisleri bulunmaktadır. Grata DMC, uluslararası alanda ve yurtiçindeki kurumsal ve özel etkinliklerin organizasyonu konusunda sahip olduğu deneyimi ve kazandığı haklı ünü, Catalyst Global Teambuilding ürünlerinin ayrıcalıklı müşterilere sunulmasına yönelik kullanmaktadır.

Grata "hoşgeldiniz" anlamına gelmektedir. Grata DMC'nin felsefesi tam olarak bu karşılama şekline dayanmaktadır. Firmanın sahip olduğu etkili ve deneyimli ekip yapısı benzersiz ve unutulmaz bir ekip kurma deneyimi sunmak üzere mükemmel şekilde donatılmııştır. Grata DMC, müşterilerinin katıldıkları etkinliklerden en kalıcı faydayı sağlamaları için doğru ekip oluşturma çalışmasını seçmek amacıyla müşteriye kurdukları yakın ilişkiden ve sahip oldukları geniş deneyimlerinden gurur duymaktadır. Müşteri memnuniyeti firmanın öncelik verdiği en önemli husus olarak karşımıza çıkmaktadır.

Grata ekibi, etkinlik yönetimi ve ekip kurma etkinlikleri oldukça tecrübeli çok yetenekli profesyonellerden oluşmaktadır. Grata DMC, Herkes tarafından bilinen profesyonellik seviyeleri ve Catalyst ekip oluşturma ürünlerine yönelik sahip oldukları geniş portföyle, ister büyük ister küçük olsun, elde edilen faydanın kalıcı ve unutulmaz olmasını sağlayarak her seferinde benzersiz bir ekip oluştuma deneyimi sunacak şekilde mükemmel özelliklerle donatılmıştır.