Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst team building poland

Exprofesso

Bölge Polonya

Ana irtibat noktaları: Monika Dymacz

www.catalystteambuilding.pl

Catalsyt Global ekip kurma ürünleri, Krakow'da yerleşik bir Destinasyon Yönetimi Firması olan ExProfesso tarafından Polonya'da münhasır lisans altında satılmakta ve organize edilmektedir. ExProfesso 2003 yılından bu yana, organizasyonlara kalıcı değişimler kazandırmak amacıyla odaklandığı deneyime dayalı öğrenmeyle, iş gruplarına yönelik olarak ekip kurma ve eğitim programları yürütmektedir.

ExProfesso, "profesyonelce" ve mesleki bilgi birikimi doğrultusunda" eylemde bulunmak anlamına gelmektedir. Bu kelime, firmanın yapmış olduğu çalışmalarda göze çarpan tutku ve invasyonunun yanı sıra profesyonelliği, güvenilirliği açısından sektörde tanınmalarını sağlayan esas mottodur.

ExProfesso, müşterilerine sunduğu programların, eğlenceli ve katılımı teşvik edici olmalarının yanı sıra, katılımcı bireylerde, ekiplerde ve şirketlerde kalıcı değişimlerin olmasını sağlayan temel ticari faydaları olacağını garanti etmektedir. Deneyime dayalı öğrenme yönteminin gücü sayesinde, katılımcılar; doğru kararları verme bunun sonuçlarını öngörebilme konularında bilgi sahibi olabilmektedirler. İster açık alanda ister kapalı mekanda olsun, oyunlaştırma aktivitelerinin gücünün kullanımı, katılımcılara, öğrenme konusunda deneyim kazanmalarına imkan sağlamak suretiyle emniyetli bir ortamda en önemli yönetim sorunlarına konsantre olmalarına olanak sağlamaktadır. Bunlar aynı zamanda, ekip oluşturma etkinlikleri, iletişimin geliştirilmesi ve katılımcılar arasında işbirliğinin gerçekleştirilmesi konularında da çok önemli araçlardır.

ExProfesso ekibi, müşterilerin etkinliği konusunda kendileriyle övünecek şekilde sundukları hizmetin kalitesine kendilerini odaklamışlardır. Müşterileriyle kurmuş oldukları yakın ilişkiler sayesinde, bir programın gerçekleştirilmesi üzerinde uzun süre geçse dahi, programın kalıcı olumlu değişikliklere olan etkisini izlemekte ve bunları analiz etmektedir. Bu da ortaklarla ve müşterilerle, gelecekteki projeleri konusunda bilgi edinmelerini garanti etmek amacıyla açık bir iletişime dikkat edilmesini gerektirmektedir. ExProfesso açısından her türlü geri bildirim çok önemlidir.

Her zaman için çalışma ortamının değiştiğine ve kendilerinin de bununla birlikte değiştiklerine inanmaktadırlar. Becerikli ExProfesso ekibi, daima firmanız ekiplerinin ihtiyaçlarına uygun en güncel yaratıcı ve inovatif çözümleri sunmak için heyecan duymaktadır. Catalyst Global ekip kurma ürünlerinin gücüyle de ExProfessodaki eğitimli ve deneyimli personel, Polonya'nın her köşesindeki en popüler seyahat destinasyonlarında ekip kurma ve eğitim programları düzenlemek üzere donanım sahibi olmuşlardır.

- Ekibinizde olumlu ve kalıcı değişikliklerin haata getirilmesi amacıyla sizlere nasıl çalışabileceklerini öğrenmek için ExProfesso ekibiyle bugün irtibata geçiniz. .