Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst canada

Eventology

Bölge Kanada

Ana irtibat noktaları: Alex Pett

www.catalystteambuilding.ca

Eventology, Catalyst Teambuilding organizasyonunun Kanada'daki tek ortağıdır. Vancouver Brisith Columbia'daki genel merkezimizden, ülkenin bir ucunda diğer ucuna, Kanada'da daha önce bezerleriyle hiç karşılaşılmamış nitelikte yaratıcı, motive edici ve eğitici ekip oluşturma deneyimleri sunuyoruz. Örneğin Fr Go Team; Kanada'nın herhangi bir uzak noktasında veya şehir yerleşimimde çalıştırılabilen akıllı telefon veya tabletlere dayalı hızlı bir şekidle gerçekleştirilen yüksek teknolojinin kullanıldığı macera deneyimidir.

Birbirinden farklı ekip kurma etkinlikleri, ödül ve takdir programlarıyla ekiplere gerçek performanslarını gösterme konusunda uzmanız. Aynı zamanda, Toronto, Ottawa, Montreal ve Calgary de dahil olmak üzere, belli başlı ticaret noktalarındaki konferanslar ve ürün tanıtımları vasıtasıyla birbirleriyle ülkenin her yerinde irtibat halinde olabilecek şekilde müşterilerimizin marka ve kurumsal kimliklerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

İletişim, motivasyon ve ekip çalışması, ekip başarısının temelini oluşturmakla birlikte, bize daima müşteri beklentilerinin de üzerine çıkmamız konusunda yardımcı olmaktadır. Bu sektördeki 15 yılı aşkın süredir sahip olduğumuz deneyimle kendimize Eventologist demekten gurur duymaktayız.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki adresleri ziyaret ediniz!www.eventology.ca !