Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst team building belgium

Event Masters

Bölge Belçika

Ana irtibat noktaları: Bert Knuts, Johnny Machiels

www.catalystteambuilding.be

Belçikadaki Event Masters Belgium, ekip kurma konusunda 20 yılı aşkın deneyime sahip bir etkinlik firmasıdır.

Event Master, mükemmel şekilde organize edilen, unutulmaz anların yaşandığı ve büyük çapta katılımın sağlandığı ekip kruma etkinlikleri ve personel gezileri şeklinde ekip oluşturma faaliyetleri düzenlemektedir. Cataşst Global, yaratıcı ve inovatif etkinlikler düzenlenmesi konusunda 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahip etkinlik departmanı bulunan Event Masters tarafından Belçika'da temsil edilmekten gurur duymaktadır. Euromic üyeliği ve Brüksel ile Antwrep arasında konuşlanmış ofisleriyle Belçikada lider konumda bulunan bir DMC (Destinasyon Yönetimi Şirketi) ve Proesyonel Korferans Organizatörü olan Event Masters, Belçike ve Lüksemburg'da faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Event Master, Catalyst Global'in dünyada kabul gören ekip oluşturma etkinlik ürünlerinin yanı sıra sahip olduğu 50 benzersiz ekip kurma etkinlik konseptiyle, Belçika'daki müşterilerinin, kaynaştırma toplantılarından, çalışanları motive edici müzikli organizasyonlara, interaktif iş oyunlarına ve daha nicelerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesi arasından seçim yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Bu ekip kurma faaliyetleri içinde, grup üyelerini geliştirmek ve birlikte etkili bir şekilde çalışmalarını sağlamak amacıyla tasarlanan çok çeşitli görevler bulunmaktadır. Tüm iletişime dayalı ve katılımcılığı ön gören uygulamalar, iletişim ve ekip oluşturma becerilerinin geliştirilmesi amacına yönelik olarak tasarlanmıştır.

Event Masters, çalışanlarınızın daima etkinliğe katılımlarını sağlaycak ve onları belirli hedeflere odaklaycak nitelikte yaratıcı etkinliklerin düzenlenmesini hedeflemektedir. İster satış gücünüzü arttırmak , ister çalışanlarınızı motive etmek, ister müdürleriniz ve çalışanlarınızın daha çok birbirine bağlanmalarını sağlamak isteyin, her halükarda Event Masters hem bu hedeflere ulaşmanızı hem de unutulmaz anların paylaşılmasını sağlayacaktır. Event Masters uzun yıllardır, büyük ölçekli çok uluslu firmalardan, ufak yerel şireketlere kadar çok çeşitli organizasyon için ekip oluşturma etkinlikleri düzenlemiş bulunmaktadır.

Event Masters ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Event Masters, güney yarımküredeki az gelişmiş ülkelerde bulunan çocuklara ilk ve orta öğretim sağlayan bir kalkınma organizasyonu NGO Cunina'nın yapısal ortağıdır. İyi bir eğitimin, yetişkin hayatındaki başarıya giden yol olduğunun bilincindeki Cunina, dünya çapında çocuklara ücretsiz eğitim sağlayan Education for All and Millenium Development Goals organizasyonuna kişisel sponsorluklarıyla aktif olarak katkıda bulunmaktadır. Event Masters, her bir ekip oluşturma etkinliğindeki her bir katılımcı için 1 euro bağış yaparak kırk adet Cunina manevi evladının Community Medical Assistant (Halk Sağlığı Asistanı) olması konusunda eğitimiyle ilgili olarak bu hayır kurumuna doğrudan katkıda dbulunmaktadır. Yani, bir sonraki Catalyst Global etkinliğinizi Event Master ile düzenlediğinizdebu amaca katkıda bulunduğunuzu bileceksiniz!