Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst dominican republic

Emely Tours

Bölge Dominik Cumhuriyeti

Ana irtibat noktaları: Danilo Rincon

www.catalystteambuilding.com.do

40 yıllık bir aile şirketi olan Emely Tours kendini Dominik Cumhuriyeti'ndeki en iyi ekip kurma programlarını ve kurumsal etkinliklerini sağlamaya adamıştır.

Emely Tours, Dominik Cumhuriyeti'nin en prestijli seyahat ve etkinlik ajanslarından biri olan 40 yıllık bir işletmedir. Ulusal ve uluslararası şirketlerin çalışanları için toplantılar, kurultaylar, kongreler, etkinlikler ve teşvikler düzenleyen bir tam hizmet kuruluşudur. Emely Tours, ekip kurmanın herhangi bir konferansın başarısının önemli bir parçası olduğuna inanır. İnsanları kurulan ağa özendirmek konferans başarısının zorunlu bir tarafıdır. Ek olarak, MICE endüstrisindeki deneyimleri, izleyicilerin katılımını sağlamak için herhangi bir konferans ya da toplantı boyunca kaynaştırma faaliyetlerini ve harekete geçiricileri stratejik olarak konumlandırmanın önemini doğrudan anlamalarını sağlamıştır.

Emely Tours'un değerler sistemi müşteri hizmetlerinde mükemmelliktir. Bu doğrudan Catalyst ekip Kurma Ağı ile aynı doğrultudadır. Bir üye olarak, kurumsal etkinlikler ve ekip kurma ürünleri düzenlerken ve sunarken kalite güvencesini garanti eder. ekip kurma, organizasyon gelişimi için de önemlidir. Emely Tours, yerel işletmeleri, çalışanlarının etkili iletişim ve işbirliği gibi temel yeterliklerini geliştirmek için ekip kurmayı benimsemelerini teşvik eder. Ayrıca ekip oluşturmayı ekipleri ödüllendirmenin ve paylaşılan deneyimlerle ekip bağlantılarını teşvik etmenin harika bir yolu olarak önermektedir.