Catalyst Ekip Kurma Ağı
dream team catalyst south africa

Dream Team Catalyst

Bölge Afrika

Ana irtibat noktaları: Gerry Skerritt

www.dreamteam.co.za

Dream Team Catalyst, Joburg, Cape Town, KwaZulu Natal ve Eastern Cape' de bulunan ofisleriyle, Catalyst aktivitelerinin tüm Afrikadaki resmi tedarikçisidir.

Düzenli olarak Port Elizabeth, Durban ve Güney Afrikadaki bölgelerde faaliyet gösteren Dream Team Catalyst, aynı zamanda Kenya, Zimbabve, Tnazanya, Zambiya gib Afrika'nın belli başlı bölgelerinde ekip kurma etkinlikleri düzenlemektedir.

Alt tropikal yüksek bölgelerdeki hava koşulları ve akdenizi andıran iklimiyle Güney Afrika, bir sonraki konferansınızı düzenleyeceğiniz ideal bir destinasyondur. Ülkenin her yerinde biribirinden zengin konferans mekanları ve fuar tesisleri yer almaktadır.

Dream Team Catalyst, konferansınızın düzenlendiği yerde ekip kurma etkinlikleri ve kaynaştırma toplantıları düzenleyebilmekte olup aynı zamanda dışarıya çıkarak da Afrika'nın her yerinde Catalyst'in sunduğu aktiviteleri keşfedebilirsiniz.

Güney Afrika'da sahil mekanlarından, golf sahaları ve oyun alanlarına kadar birçok yerde konferanslarınızı tertip edebilirsiniz. Afrika, Viktorya Şelaleri ve Kruger Milli Parkı gibi olağanüstü güzellikte ziyaret noktalarına sahiptir.

Daha fazlasını keşfetmek için ziyaret edinizwww.dreamteam.co.za