Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst team building india

d'frens

Bölge Hindistan

Ana irtibat noktaları: Oscar D'Silva , Sachid Tharayil

www.catalystteambuilding.in

d’frens Consulting, Catalyts'in Hindistandaki münhasır lisansına sahip firmadır. Bangalore, Mumbai, Delhi ve Goa'daki ofisleri ve deneyimli personeliyle, tüm ülke çapında sayısız yenilikçi ekip kurma aktivitesi sunmakta olup bu büyümekte olan dinamik pazarda şimdiden lider konumda bulunmaktadır.

d’frens, ekip oluşturma etkinlikleri alanında yüksek kalitedehizmet vermeye kendini adamış bir organizasyondur. Çok zengin danışmanlık deneyimi sayesinde, Hindistan'ın en iyi bilinen kurumlarına yönelik olarak çalışanların birlikte çalışma etkinliklerine katılımları ve iç iletişimin geliştirilmesi konusunda uzmanlıkları kabul edilmiştir.

d’frens, tüm ekip oluşturma aktivitelerinde özellikle müşteriye özel gerekliliklere ve buna yönelik ihtiyaçların değerlendirilmesine odaklanmaktadır. Müşteriye özel yapılana hazırlık, planlama, uygulama ve hizmetin kalitesi, her programı benzersiz , untuulmaz ve kuruma özel hale getirmektedir. d'frens deki etkili destek ve lojistik ekibi Hindistanda herhangi bir yerde bir sonraki etkinliğinizi organize edebilmenizi temin etmekte ve başarılı olmanızı, %100 katılım sağlamanızı ve büyük bir deneyim kazanmanızı garanti etmektedir.

Bir sobraki ekip kurma etkinliğinizi, harekete geçirici nitelikteki konferanslarınızı, kaynaşma toplantılarınızı, kurum içi öğrenme programlarınızı ve Hindistan'da gerçekleştirilecek iş similasyonlarınızı teyit etmek için lütfen aşağıdaki adresle irtibata geçiniz: info@catalystteambuilding.in