Catalyst Ekip Kurma Ağı
counselage catalyst nepal

Counselage

Bölge Nepal

Ana irtibat noktaları: Ichhya Malla, Anwesh KC

www.catalystteambuilding.np

2012 yılında kurulan ve Nepal'in önde gelen eğitim şirketlerinden olan Counselage, Catalyst ekip kurma aktivitelerinin özel lisansına sahiptir.

Counselage’de mutlu müşterinin başarılı müşteri olduğuna inanırız. Vizyonumuz sürekli organizasyonel gelişme yoluyla ulusal ve uluslararası kuruluşların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır. Nepal’in dört bir yanında bulunan şirketlere özelleştirilmiş organizasyonel gelişme çözümleri sunuyoruz. Eğitim programlarımız zihin, beden ve ruh gelişimi bütününe önem veren deneyimli eğitimciler tarafından gerçekleştirilir. Ekip kurma ve değerler temelli eğitim programlarımız çalışanların yeteneklerini geliştirme yoluyla kuruluşlarda dönüşümsel değişimi ortaya çıkarmak adına özellikle dizayn edilmişlerdir.

Misyonumuz global ölçütlere uygun profesyonellerden oluşan bir ekip kurmak için bireysel yetenekleri teşvik etmek ve yetiştirmektir. Nepal’de bulunan çeşitli eğitim kurumlarında öğrencilerin ve çalışanların en son çıkan eğitim teknolojilerine ve eğitimcilere erişimlerini sağlayarak onlara eğitim yönetimi çözümleri sağlıyoruz.

Counselage’de müşterilere verdiğimiz hizmet sunumunu geliştirmek için sürekli çalışıyoruz. Biliyoruz ki Catalyst ile olan ortaklığımız ekip kurma çalışmalarımıza mükemmel bir değer katmaktadır. En başından itibaren deneyimsel öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve buna uygun olarak bütün eğitim etkinliklerimizde deneyimsel öğrenmeyi temel unsur olarak görüyoruz.