Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst team building brazil

Conquistar

Bölge Brezilya

Ana irtibat noktaları: Luis Zanin

www.catalystteambuilding.com.br

Conquistar, deneyimli ve güvenilir ekip kurma orgaizasyonu olup Catalyst'in Brezilya'daki tek temsilcisidir.1999 yılından bu yana, dinans, otomotiv, lojistik, endüstri ve ilaç gibi çeşitli pazarlardan yaklaşık 40,000 insanbu organizasyonlarda eğitime tabi tutulmuştur. Aktivitelerimizin yerli ve yabancı olmak üzere büyük organizasyonları kapsamakta olup İngilizce, İspanyolca ve Almanca programları kapsamaktadır.

Conquistar, hem ekiplerin hem de bireylerin, çalışma hayatında karşı karşıya kalınabilecek gerçek durumlara uygulanabilen becerileri ve bunlara ilişkin kavrayışı kazanacakları bir ortam yaratmak suretiyle çalışanlarının potansiyelini geliştirmektedir. Programlarımız, zorlu off-road koşullarında gerçekleştirilen mücadelelerden caz deneyimlerine kadar büyük ölçüde kuruma özel hale getirilebilmektedir. Siz bir tema belirleyin, biz bu doğrultuda etkinlik tasarlamaya ve doğru otelin bulunması, yiyecekve nakliyenin organize dilmesi gibi hususalrda da dahil olmak üzere çevresel ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız.

Ekip kurma aktivitelerimiz, net ve tamamen objektiftir. Çözümlerimiz esnek ve basit olup, farklı profillere, lokasyonlara, etkinlik başlıklarına ve gündemlerine uyum sağlamaktadır. Size özel gereksinimlere, size özel çözümlere bulmak için sizlerle birlikte çalışıyoruz. Bunun da ötesinde, arzu edilen derinlikte eğitim sağlamak adına gerekli akademik desteğe de sahip bulunmaktayız.

Conquistar, birden fazla akademik alanı bünyesinde barındıran personeli bünyesinde barındırmaktadır. Koordinatör ve izleyici konumundaki ekibimiz, bir çok alanda deneyimli uzmandan ciddi manada eğitim almış personeldir. Her zaman değişim halinde bulunan profesyonel ortamdaki zorlukları aşmaya her daim hazır bulunmaktayız.

Yaptığımız işi tutkuyla yapıyoruz, daha fazlasını keşfetmek için aşağıdaki web sayfalarınız ziyaret ediniz:www.conquistar.com.br