Catalyst Ekip Kurma Ağı
Catalyst Team Building Israel

Challenge Group

Bölge İsrail

Ana irtibat noktaları: Assaf & Liron Yacoby

www.catalystteambuilding.co.il

Challenge Group, İsrailde bulunan çok geniş kapsamlı bir ekip kurma ve eğitim şirketidir. Challenge Group, Tel-Aviv'de bulunan Merkez Ofisiyle, İsrail'in her noktasına sunulan, eğlenceli motive edici ekip kurma aktivitelerinin merkezi konumunda bulunmaktadır.

Challenge Group, müşterilerinin arzu ettiği sonuçları elde etmelerini sağlayacak, yaratıcılığın ön planda olduğu mükemmel ekip kurma etkinliği deneyimi sunmaktan gurur duymaktadır. Profesyonel ve bu işe kendini adamış personeli, keyif ve eğlencenin temel çıkış noktası olduğu, inovasyon ve yaratıcılığa dayalı, eğlenceli ve olağanüstü ekip oluşturma programlarınıntasarlanması konusunda uzmandır.

10 yıl önce, açık alan eğitim firması olarak kurulan Challenge Group, günümüzde, İsrail'de 5000 den fazla katılımcının yer alabildiği büyük kurumsal etkinliklerin düzenlenmesi konusunda bilinen bir marka konumuna gelmiş bulunmaktadır! Şirket, ticari danışmanlık alanındaki geçmişiyle, bir organizasyonda kalıcı değişikliklerin meydana getirilmesini sağlayacak şekilde ufak ve büyük gruplara yönelik etkili eğitim & ekip kurma faaliyetleri sunma konusunda da uzman olduğunu göstermektedir.

Challenge Group, İsrail'de, Catalyts Global'in profesyonel bir şekilde tasarlanmış olan etkileyici Ekip Kurma etkinliklerine ilişkin ürün portföyüne yönelik çalışmalar yürütmektedir. Bununla birlikte, Catalyst network'ü sayesinde, Catalyst Global'in kalite güvencesini, olağanüstü deneyimini, tüm dünyadan kabul gören bilgi birikimini ve sağladığı yüksek standartları müşterilerine sunmaktadır.

Ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun, bir sonraki etkinliğinizi İsrail'de düzenlemek istediğinizde Challenge Group ileirtibata geçmeniz yeterli. Contact Challenge Group today.