Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst team building vietnam

Catalyst Vietnam

Bölge Vietnam

Ana irtibat noktaları: Hoang Truong Van, Thu Cuc

www.catalystteambuilding.vn

Catalyst Ekip Kurma etkinliklerinin, Rubik Asia'nın münhasır lisansıyla Vietnam'da satışı ve dağıtımı üstlenilmektedir.

Rubik Asia takım kurma firmasındaki başarımız, tamamen Vietnam'a özel çıktılara dayanmaktadır. Bölgemizdeki diğer takım kurma firmaları gibi bizler de, eğlenceli ve keyifli personel günleriyle takımkurma etkinlikleri düzenliyoruz ancak bizim farkımız, müşterilerimizi dinlememiz ve organizasyonun sağlıklı bir şekilde işleyişine ve insanların mutluluğuna etki eden takım kurma etkinlikleri tasarlamamız ve hazırlamamızdır.

Çalışanlarımızın etkinliklere dahil edilmesi stratejisinin işimizdeki başarı için kaçınılmaz olduğuna inanıyoruz. İleri seviyedeki ekip kurma etkinliği programlarımız, ekip çalışmasını, liderliği, ekibin birbiriyle kaynaşmasını, işbirliğini ve etkili iletişimi geliştirmektedir. Konferans şeklindeki bir kaynaşma etkinliğinden, ekip üyelerinin birbirine bağlanacağı eğlenceli bir personel günü etkinliklerine ve deneyerek öğrenme programlarına kadar tüm ekip kurma etkinliklerimiz, personelinizin başarısı ve firmanızın finansal anlamdaki gücüne göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır.

Catalsy Global networkünün bir parçası olarak, Cataşyst Vietnam'da bizler, ekip urma etkinliği ürünleri ve kurumsal etkinlik programları organize ederken yüksek standartlara, ürün mükemmeliyetine ve sektör deneyimine yönelik Catalyst Globl güvencesini vermekteyiz.

CatalystGlobal'in olağanüstü hazine avı uygulaması Go Team seçildiğinde gerekli destinasyonların seçimi konusunda yardımcı olmak adına interakif programlar tasarlayan yerel MICE firmalarıyla yakınen çalışmaktayız. Huế, Hoi An, Sapa, Halong Bay, Hanoi, Ben Tre ve Ho Chi Minh City, dahil olmak üzere Vietnam'daki en beğenilen destinasyonlarda gerçekleştirilen ekip ruhunu oluşturma etkinlikleri için GoTeam ideal çözümdür.

Coşkulu ve deneyili personelimiz, CSR, süreç geliştirme, personel gelişimi, personeli tutma, değişiklik yönetimi, network oluşturma, stratejik planlama, iletişim veya müşteri ilişkileri yönetimi konularında doğru programı sizin için tasarlamak üzere hazır bulunmaktadırlar.

Ekibiniz için bir takımkurma etkinliği tasarlamak için Catalyst Vietnam ile irtibata geçiniz.