Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst slovakia

Extraordinary Slovakia

Bölge Slovakya

Ana irtibat noktaları: Lubo Tomko

www.catalystteambuilding.sk

Bratislava merkezli marka aktivasyon şirketi Extraordinary, Catalyst Global ekip kurma ürünlerinin Slovakya'daki münhasır yetkilisidir.

Extraordinary Slovakia'da iş sonuçlarını artırmaya ve müşterilerimiz için maliyetleri azaltmaya odaklanırız. ekipımız, etkinlikler düzenlemek ve müşterilerimiz için harika sonuçlar sağlamak için en iyi bakımı sağlama konusunda tutkuludur. İster büyük ölçekli işletmeler ister küçük ölçekli işletmeler olsun, müşterilerimizin büyümesini, potansiyellerini ortaya çıkarmasını ve yeniden kazanmasını veya başarısını sürdürmesini sağlıyoruz. Sonuçları farklılık göstermeden sunarız. Çok çeşitliyiz. Renkli ekibimiz Slovakya'nın her yerinden insanlardan oluşur. Bratislava'da bulunuyoruz, ancak bulunduğunuz her yerde ihtiyaçlarınızı anlamak için Slovakya'nın her yerinde faaliyet gösteriyoruz.

Çözümlerimiz H2H - yani bire birdir. Analizden başlayarak daha kapsamlı bir yaklaşım izliyoruz, ardından bilgi ve stratejileri eşleştirerek sizin için gerçek sonuçlar veren ekip kurma programına dönüştürüyoruz. Ve iletişimde kalmaya devam ederek sonuçların sürekliliğini sağlıyoruz.

Çalışanlarınıza yatırım yapmanın, işinizi büyütmek ve performansını artırmak için etkili bir araç olduğuna inanıyoruz. Paylaşılan deneyim, bunu gerçekleştirmenin etkili bir yöntemidir ve ihtiyaçlarınızı analiz etmenize ve en iyi çözümü bulmanıza yardımcı olmak için ilk adımdan itibaren sizinle birlikte çalışıyoruz.

Ücretsiz danışma için bugün adresinden bize ulaşın . Birlikte ekipınıza yatırım yaparak işinizi büyütelim.