Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst team building portugal

Catalyst Portugal

Bölge Portekiz

Ana irtibat noktaları: Luis Trindade

www.catalystteambuilding.pt

Catalyst Portugal, Lizbon, Porto, Braga, the Algarve'de ve Portekizin tamamında, ekip kurma etkinlikleri ve eğitim faaliyetleri alanında 20 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir.

Bu alandaki uzun yıllara dayalı uzmanlığımız, deneyimli ekibimizin arzu ettiğiniz hedeflere yönelik en uygun çözümleri hazırlamalarını sağlayacaktır.  Ve, Catayst Global networkünün bir parçası olarak, mükemmel şekilde araştırılmış ve profesyonel olarak tasarlanmıştakım kurma programlarına özel erişimimiz bulunmaktadır. Hedef değişimi yönetimi, network oluşturma, stratejik planlama, süreç gelişimi, müşteri ilişkileri yönetimi ve çok daha fazlasını konularını uyguluyoruz.

Şirketlerden, geniş çaplı endüstrilere, uluslara ve kültürlere kadar oldukça başarılı takım kurma programları gerçekleştirdik. Müşterilerimiz ister eğlence programlarımız ister uzun vadeli insan kaynakları programlarımızın bir parçası olsun, programlarımızın katkıda bulunduğu önemli etkiye tanıklık etmektedirler.

Lizbon'daki merkez ofisimizle, sizin ofislerinizde ya da seçtiğinz herhangi bir yerde ya da Portekizin herhangi bir şehrinde takım kurma etkinliklerii yürütecek uzman ekiplerimiz bulunmaktadır.

Catalyst Portekiz'de, birbiriyle uyumlu çalışan mutlu ekiplerin bir firmanın başarısı için olmazsa olmaz bir unsur olduğunu biliyoruz.Ekibinize yönelik en uygun çözümleri sunmak ve en yüksek standartlarda size organizasyonlar hazırlamak için sizlerle çalışmayı ümit ediyoruz.