Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst mexico

Catalyst Mexico

Bölge Maksika

Ana irtibat noktaları: Gabriel Quijano, Cecilia Lopez, Sonia Peña

www.catalystteambuilding.mx

Monterrey'de yerleşik Catalyst Mexico, Meksika'daki en iyi ekip kurma aktivitelerini ve kurumsal etkinlikleri organize etmektedir.

Catalyst Meksika, ekipleri harekete geçirmek, motive etmek ve geliştirmeye yönelik kurumsal etkinlikler tasarlamaktadır. İş simülasyonalrına katılmak suretiyleCatalyst Meksikamüşterilerine, eğitim ve ekip kurma etkinlikleri vasıtasıyla insan kaynaklarıbölümlerini geliştirmelerine yadımcı olmaktadır.

Catalsy Global'in dünya çapında bilinen farklı, yaratıcı ve inovatif ekip kurma etkinlikleri protföyüyle,Catalyst Meksika ister kitleleri harekete geçirici konferans etkinlikleri, ister interaktif iş oyunları ya da ister yaratıcı ekip çözümleri olsun, kuruma özel hazırlanmış ekip kurma programlarının tasarlanması ve düzenlenmesi konusunda oldukça donanımlıdır.Catalyst Meksikaekibinizin özel gereksinimlerine ve personel gelişimi, değişim yönetimi, network oluşturma, stratjik planlama, iletişim, süreç geliştirme, müşteri ilişkileri yönetimi veya CSR- Kurumsal Sosyal Sorumluluk da dahil olmak üzere özel durumlara yönelik bir çözüm tasarlayabilmektedir.

Catalyst Global network'ün bir parçası olarak, Catalyst Meksika; kurumsal etkinliklerinin düzenlenmesi ve ekip kurma ürünlerinin sunuması söz konusu olduğunda, Catalyst Global tarafından garanti edilen, kalite güvencesine ilişkin yüksek standartları, ürün mükemmeliyetini ve engin deneyimini müşterilerine sunmaktadır.

Catalyst Meksika CEO'su Gabriel Quijano'nun (pictured above having fun after work!), ekip oluşturma konusuna akıllı ve yaratıcı bir yaklaşım kazandırılmasını sağlayacak şekilde dünyanın her yerinde (Amerika, Avrupa, Orta Doğu)Satış Ekiplerini yönetimi ve geliştirilmesi konusunda 11 yıllık bir FMCG deneyimine sahip bulunmaktadır. Catalyst Meksika, personelin etkinliklere katılımının öneminin altını daima çizmekte olup, uzmanlık isteyen ve kurumsal etkinlikler, açık alan etkinlikleri, ekip kurma faaliyetleri MICE (Toplantı, Harekete geçirici özellikte toplantılar, Konferans, Etkinlik) etkinliklerine uyumlu faaliyetler düzenlemek suretiyle inovatif modern çözümlerin ortaya konmasını sağlamaktadır.

Monterrey'deki merkezi konumu sayesinde, Catalyst Meksika, Mexico City, Guadalajara, Monterrey, Puebla, Can-Cun gibi bilinen destinasyonlar ile gelişmekte olan Zacatecas, Queretaro ve San Luis Potosi gibi Meksika'nın her yerinde ekip kurma etkinlikleri düzenleyebilmektedir.

Bir sonraki kurumsal etkinliğinizi ya da ekip kurma etkinliğinizi Meksika'da dzüenlemek istediğinizde Catalyst Meksika ile irtibata geçiniz.

Catalyst Mexico Websayfası:  www.catalystmexico.com

Maksika'daki özel ekip kurma etkinliği talepleriniz için aşağıdaki adresten irtibata geçiniz:info@catalystmexico.com