Catalyst Ekip Kurma Ağı
global air catalyst kazakhstan

Global Air

Bölge Kazakistan

Ana irtibat noktaları: Jamil Kasimov

www.catalystteambuilding.kz

Catalyst TeamBuilding ürünlerinin, Kazakistan'ın tamamına yayılmış ofis ağına sahip GlobalAir tarafından, Kazakistan'da satışı ve dağıtımı üstlenilmiş bulunmaktadır.

Kazakistan'ın önde gelen, iç turizm firması Global Air, unutulmaz seyahetler organize etmesi ve iç turizme yönelik kurumsal firmaların katılımın sağlandığı toplantı, etkinlik ve konferansları inanılmaz bir şekilde organize etmesiyle ünlüdür. Kazakistan Seyahat Birliği'nin (KTA), Avrupa İş Birliği'nin (Eurobak) ve Euromic'in üyesidir. Ve ayrıca, Catalyst Global ağının bir parçası olarak da, bütüncül programlarımızın bir parçası olma özelliğine sahip kurumsal ekip kurma programlarının organize edilmesi konusunda, Catalyst Global'in yüksek standartlarının, ürün mükemmeliyetinin ve engin deneyiminin sağlanmasına ilişkin kalite güvencesini sunuyoruz.

Müşterilerimizin kendi özel taleplerini karşılayacak şekilde tam bir hizmet deneyimi sunmaktan gurur duyuyoruz. Ekibimizin tamamı eğitimli olup, Kurumsal MICE etkinliklerinin bir parçası olarak, ister konferanslara ve yerel şirketlere yönelik takım kurma çözümleri ister ekip kurma faaliyetleri için olsun firmamızın mükemmel hizmet hedeflerini çokd aha ileri seviyelere taşımaktadır. İster kaynaştırma toplantıları ister Go Team hazine avıyla olsun, Kazakistanın belli başlı destinasyonlarında gerçekleştirilecek Catalyst ekip kurma etkinlik programının, seyahatinize ya da etkinliğinize yönelik olarak ekip bağlarını kuvvetlendirme veya deneysel öğrenme konusuna katkıda buluncağına inanıyoruz.

Programlarımız, uzun süreli etkiler bırakarak inanların kişisel ve profesyonel anlamda yaşamlarını zenginleştirmektedir. Kaynaştırma ve motivasyon toplantıları, interaktif iş oyunları, yaratıcı ve inovatif ekip kurma faaliyetleri dahil olmak üzere ekibinizin ihtiyaçlarına ve sizin talpe ettiğiniz çıktılara yönelik çözümler üretiyoruz.

Küresel anlamda kalitesini ispat etmiş ekip kurma faaliyetleriyle birlikte Kazakistanadaki etkinliğinize yönelik kapsamlı bir MICE çözümü arıyorsanız, profesyonel Global Air ekibimizle irtibata geçiniz.