Catalyst Ekip Kurma Ağı
eagles catalyst france

Catalyst France

Bölge Fransa

Ana irtibat noktaları: Guy Bergeaud

www.catalystteambuilding.fr

Paris'te yerleşik bulunan, Catalyst France, Catalyst ekip kurma aktiviteleri ve konferans etkinlikleri düzenleme konusunda tek lisans sahibidir. Geçmişinde göze çarpan etkinlikleri ve hatırı sayılır ünüyle, müştrilerimizin güvenebileceği ekip deneyimleri sunuyoruz.

Keyifli iş simülasyonlarımızı, kaynaştırma toplantılarımız ve temalı oyunlarımız, profesyonel çalışma kadrosuna, ekip performansını geliştirme amacı doğrultusunda birlikte hazırlanma ve eğitim alma fırsatı vermektedir. Etkili çalışma davranışını ortaya çıkarmak ve işte karşılaşılan sorunları keşfetmek amacıyla, akıllı, deneyime dayalı eğitim platformları yaratıyoruz.

Orijinal ve farklılık arz eden, seminer, kurultay, toplantı, konferans ve gala yemekleri gibi programlarımız büyüklüklerine bakılmaksızın her türlü etkinlik için ideal programlardır.

Müzik, Yaratcılık, Etkileşim, Keşfetme, Drama ve Sürdürülebilir Gelişim konuları, benzersiz ekip kurma uygulamalarımızın kapsamlı bir çerçevesini oluşturmaktadır.

Catalyst konferans etkinliklerinin, sahip olduğumuz koçluk ve eğitim tecrübesiyle birleştirilmesi, güçlü bir öğrenme faaliyetinin gerçekleştirilmesini ve geniş çaplı birinci sınıf müşterinin yatırımlarının geri dönmesini sağlamaktadır.

Tamamen mobil ekiplerimizle, katılımcı sayısının on kişiden binlerce kişiye kadar farklılık gösterebildiği gruplar için Fransa'nın kuzeyinde ve güneyinde hizmet verebilmekteyiz.Catalyst Fransa, özel gereksinimlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre esneklik ve uyum sağlayabilmektedir.

Catalyst Fransa, Eagles Flight France tarafından idare edilmektedir.