Catalyst Ekip Kurma Ağı
Catalyst Bulgaria

Catalyst Bulgaria

Bölge Bulgaristan

Ana irtibat noktaları: Galina Gorova, Iliana Dimitrova

www.catalystteambuilding.bg

Sofya'da yerleşik, Catalyst Team building Bulgaria, Bulgaristandaki en iyi ekip kurma organizasyonu programları ve kurumsal etkinliklerin organize edilmesi konusunda faaliyet göstermektedir.

Catalyst Teambuilding Bulgaristan, ekiplerin harekete geçirilmesi,, motive edilmesi ve geliştirilmesine yönelik kurumsal etkinlikler tasarlamaktadır.

İş similasyonlarının etkinliklere dahil edilmesiyle, Catalyst Teambuilding Bulgaria, müşterilerinin, her şirketin esas sermayesi niteliğinde olan insan kaynaklarını geliştirmelerine yardımcı olmaktadır! Catalyst Bulgaristan, günlük çalışma ortamında yaratıcılık ve özverinin teşvik edilmesini hedeflemektedir. Catalyst Bulgaristan, mutlu ekiplerin birlikte çok daha iyi çalıştıklarına inanmakta olup müşterilerine her türlü rekabette ciddi bir avantaj sağlamaktadır.

Şirket Bulgaristan'daki faaliyetlerine, kurumsal etkinlikler, ekip kurma aktiviteleri ve açık alan etkinlikleri uzmanlığı sunmakta olan GEA Events adı altında başlamış bulunmaktadır. Çok daha farklı, yaratıcı bir ekip kurma ürün portföyü oluşturma talebi, Gea Events'i, Catalyst Global ekip kurma ürünlerinin Bulgaristandaki temsilciliğini almaya yönlendirmiştir.

Kısa bir süre önce marka değişikliğine giden Gea Events, artık Catalyst Bulgaristan olarak anılmakta olup, Catalyst ekip kurma etkinliklerinin Bulgaristnadaki bayrağını taşımakta ve müşterilerin, ekip gelişimine yönelik özel gereksinimlerle ilgili olarak profesyonel bir şekidle tasarlanan etkileyici bir ürün portföyü sunmaktadır. Catalyst Global'in dünyaca ünlü, esnek ve uyarlanabilir ekip kurma ürünleri portföyü sayesinde Catalyst Bulgaristan, personel gelişimi, değişim yönetimi, network oluşturma, stratejik planlama, iletişim, süreç gelişimi, müşteri ilişkileri yönetimi veya Kurumsal Sosyal Sorumluluk gibi müşteri ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanan ekip kurma programlarını tasarlamak üzere gerekli donanıma sahip bulunmaktadır.

Catalyst Global network'ünün bir parçası olarak, Catalyst Bulgaristan (eski adıyla GEA Events Bulgaria), Catalyst Global'in, kurumsal etkinliklerin düzenlenmesi ve ekip kurma ürünlerine yönelik sahip olduğu bilgi birikimine dair garantili kalite güvencesini, engin tecrübesini ve yüksek standartlarını sunmaktadır.

Catalyst Bulgaristan, çeşitli endüstri kollarından, milletlerden ve kültürlerden firmalara başarılı bir şekilde ekip kurma etkinlikleri düzenlemiş bulunmaktadır.Sahip olduğu mobil imkanlarıyla,Bulgaristanın her yerinde, ister açık alanda ister kapalı mekanda olsun, her büyüklükteki grup için, her türlü otelde veya konferans alanında etkinlik tertip edebilmektedir. 

Bir sonraki kurumsal etkinliğnizi ya da ekip kurma aktivitenizi Bulgaristanda düzenlemek için, Cataşys Bulgaristan ile irtibata geçiniz.

Catalyst Bulgaristan Web sayfası  www.catalystteambuilding.bg