Catalyst Ekip Kurma Ağı
Catalyst UAE Biz Group

biz GROUP - Teambuilding

Bölge Dubai, Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirliklerinin geri kalanı, Katar, Suudi Arabistan, Umman ve Kuveyt dahil Orta Doğu ülkeleri

Ana irtibat noktaları: Hazel Jackson, Matt Jenison

teambuilding.bizgroup.ae

biz GROUP - Team building, her türlü ekibin ihtiyacını karşılayacak şekilde geniş kapsamlı çözümler sunabilen Orta Doğu'nun lider ekip kurma organizasyonudur. Birleşik Arap Emirlikleri, Katar ve Mısır'da da yerleşi ofislerimiz bulunmaktadır. Dubai'de yerleşik kendi alanında ödül kazanmış performans danışmanlığı firması biz-group 'un bir parçası olarak, 2004 yılından bu yana firmalara, ekiplerini birlikte çalışma konusunda nasıl geliştirebileceklerine dair yardımcı oluyoruz.

Konusunda uzman ekibimiz, yılda ortalama 30.000 kişiyi etkileyecek şekilde her yıl 450 nin üzerinde etkinlik düzenlemektedir. Firmamızın bu alanda sahip olduğu uzun yıllara dayanan deneyimi, ödül kazanmış şirket kültürü, birbirinden farklı çok sayıda ekip kurma etkinliği ve "herşey mümkündür" yaklaşımı, bizlere; her ekibin yeteneklerini olumlu anlamda etkileyebilme konusunda benzersiz bir yetenek sunmaktadır. Markamızın gücüyle müşterilerimize, Mükemmel Uygulama ve İnovatif çözümlerle Performanslarına Etki edeceğimizi garanti ediyoruz

Birlikte çalıştığımız şirketlerin hepsine yerleştirdiğimiz başarı kültürünü bize kazandırdığına inandığımız şirket değerlerimizi her gün canlı tutmaktayız. Bunlar: 

  • Güçleri Birleştirmek
  • Sonuçların el de edilmesine Ciddi manada dikkat etmek
  • biz-energy
  • Herşeyin Mümkün olduğuna İnanmake
  • Bireylerin Kişisel Gelişimlerinin Desteklenmesi

Ekip kurma etkinliklerimiz, dikkatli bir şekilde seçilmiş olup, Orta Doğu'nun çok kültürlü yapısına uyum sağlayacak şekilde eliştirilmiştir ve konferans ya da toplantı hedefleriniz doğrultusunda şirketinize özel olarak tasarlanabilmektedir. İşletmeler her çalışanının katkıda bulunduğu değeri maksimize etmeye çalıştıklarından, biz-events ekip ruhunuzu tesis etmenize yardımcı olmak için herkesin bir arada çalışmasını sağlamakta, dahili iletişimi geliştirmekte, daha büyük sonuçlar elde etmek amacıyla işletme hedeflerini kuvvetlendirmekte ve ekibinizi harekete geçirmektedir.

Size özel ihtiyaçlarınıza yönelik olarak çok çeşitli çözümler sunabilme konusunda rakipsiz olan, OrtaDoğunun en büyük ve en iyisi sayılan Biz Group Teambuilding, bu bölgedeki yüzlerce şirket için ekip kurma etkinliği tedarikçisi olarak bilinmektedir. Ekiplerinize nasıl yardımcı olabileceğimizi görüşmek amacıyla lütfen aşağıdaki web sayfasını ziyaret ediniz.Biz GROUP - teambuilding website.