Catalyst Ekip Kurma Ağı
Be challenged catalyst australia

BeChallenged

Bölge Avustralya

Ana irtibat noktaları: Oliver Sheer, Kingsley Seale

www.catalystteambuilding.com.au

Avustralya'daki lisans sahibi BeChallenged, Sidney, Melbourne, Perth, Brisbane ve daha da ileri bölgelerde Catalyst ekip kurm aktivitelerini yürütümektedir.

BeChallenged, firmasında, ekip çalışmasının, etkili iletişimin ve liderliğin etkil bir ekibin temellerini oluşturduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin kendilerin özgü, hedeflerine göre tasarlanan ekip oluşturma aktiviteleri, ekip kurma oyunları, ve ekip kurma uygulamaları tasarlamakla birlikte bunu yaparken, iş yerinde kalıcı faydalar sağlayacak olan pozitif ve ödüllendirici deneyimsel öğrenme etkinlikleri gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.

Sadece Eğlenceye Yönelik Programlar; Yaratıcı Ekip Programları, İşe Odaklı Programlar, Sosyal Sorumluluk programları (CSR), Gece Etkinlikleri, Atölye Çalışmaları ve Kaynaştırma Toplantılarının hepsini kapsıyoruz.

BeChallenged Teambuilding programları, bir konferansta ya da şirket dışı faaliyette ekiplerin öğrenmeleri, canlanmaları ve birlikte eğlenmeleri için tasarlanmışlardır. Bu programlar, ekip kurma, network oluşturma, gelişmiş iletişim ve yeni becerilerin öğrenilmesi konularını desteklemektedir. Konferans düzenleyicilerimiz, profesyonel bir şekilde organize olarak %100 eğlence garantisi vermektedirler.

Ekibimiz bünyesinde, ekip çalışmasının ve davranış değişikliğinin performanslar üzerinde doğrudan nasıl etkisi olabileceğine yönelik olarka çok farklı alanlarda deneyim, beceri, bilgi ve kavrayışa sahip bulunmaktadır. Yaptığımız işi seviyoruz ve bir sonraki ekip kurma etkinliğinizin keyifli, mücadeleye dayalı ve yapıcı olmasını sağlamaya kendimizi adamış bulunuyoruz.