Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst chile antawaya

Antawaya

Bölge Şili

Ana irtibat noktaları: Alfonso Canales

www.catalystchile.cl

Catalyst Global ekip kurma ürünleri, Şili'deki lider eğtim ve ekip kurma firması olan Antawaya Group a verilmiş münhasır lisans altında satılmakta ve dağıtılmaktadır.

Antawaya Group, etkinliklee ve açık alanda gerçekleştirilen faaliyetlere yönelik olarak Antawaya Açık Alan Liderlik Merkezi'in hayata geçirilmesiyle 2011 yılı Aralık ayında operasyonlarına başlamış bulunmaktadır. 2014 yılının sonlarına doğru, Antawaya, eğlendirici ve etkili bir yöntemle işletmelerde kalıcı değişiklikler oluşmasını sağlama hedefiyle, liderlik, ekip çalışması ve etkili iletişim becerilerine odaklanmak üzere merkezi Santiago'da bulunan, bir danışmanlık grubu olan, UHC Capacita'yı geliştirmiş bulunmaktadır. Antawaya Group, en büyük değeri ekibini oluşturan kişilere vermekte olup, işte bu sebepten dolayı tutkulu ve becerikli personeliyle sektörde çok iyi bilinmesine şaşırmamak gerekir! 

Antawaya Group, insanların kendi bulundukları yerde, açık alanlarda tesis edilen eğitim merkezlerinde, ya da konferansın yaoılacağı yerde ya da ofisinizde ekip kurma etkinlikleri, eğitsel ve deneyimsel öğrenme faaliyetleri vasıtasıyla hem kişisel hem de mesleki anlamda değişmelerini ve hayatlarını daha da zenginleştirmelerini sağlama amacını gütmektedir. Antawaya, ekibinize özel ihtiyaçlara uygun ve personel gelişimi, değişim yönetimi, network oluşturma, stratejik planlama, iletişim, süreç geliştirme, müşteri ilişkileri yönetimi ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk da dahil olmak üzere arzu edilen sonuçların elde edilmesine yönelik firmanıza özel çözmler geliştirebilmektedir. Antawaya, Catalyst Global network'ünün bir parçası olarak, kurumsal etkinlik ve ekip oluşturma faaliyetlerinin organize ve tertip edilmesi esnasında, Catalys Global'in yüksek standartlardaki kalite güvencesini, ürün mükemmeliyeti ve geniş deneyimini de müşterilerine sunmaktadır.