Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst denmark

Aha and Co

Bölge Danimarka, İsveç

Ana irtibat noktaları: Jacob Palmqvist

www.catalystteambuilding.dk

Merkez ofisi Kopenhag'da bulunan Aha & Co, Danimarka'nı her yerinde, Catalyst portföyünde bulunan ekip kurma oyunları ve kaynaştırma konferanslarını düzenleme yetkisine sahip bulunmaktadır.

Aha & Co, firmasına kendini adamış esnek ve pozitif çalışanlar meydana getirmek amacıyla, orijinal, eğlenceli ve heyecanlı ekip kurma aktiviteleri düzenlemektedir. Ürünlerimiz, sizin talep ettiğiniz ticari ve kültürel hedeflerinizi inovatif ve canlandırıcı bir yöntemle destekleyecek şekilde yürütmekte olduğunuz faaliyetlerin kolaylıkla ayrılmaz bir parçası olabilecek biçimde tasarlanmıştır.

Deneyim ve güçlü bir bilgi birikimi olan bir tedarikçiyle benzersiz bir konferans aktivitesi gerçekleştirmek istiyorsanız, artık başka yere bakmanıza gerek yok!

Grubumuz bünyesinde bulunan kurumsal motivasyon etkinlikleri, enerji ve heyecan yaratmaktadır. Gerçekleştirmekte olduğumuz etkinliklerin, çalışanlara mutluluk, bağlılık kazandırması ve ekip ruhunu geliştirmesi garanti edilmektedir. Hepimizin içinde sadece ifade etmeyi beklediğimiz yaratıcı yetenekler bulunmaktadır. Catalyst Danimarka, yaratıcılığın özgürce kendisine bir yol bulabilmesine yardımcı olmaya yönelik malzeme ve uzmanlığını kullanmaktadır. Müzik, sanat ve inovatif iş simülasyonlarınınbir arada kullanılmasıyla, uzunyıllar hatırlanacak olumlu bir atmosfer yaratmaktayız.

Birbirinde farklı toplantı oyunları portföyüyle, Danimarka'da, İsveç'te ve İskandinavya'nın geri kalan kısmındaki tüm konferans destinasyonları veya toplantı mekanlarında kapalı ve açık alan ekip kurma aktiviteleri düzenleyebilmekteyiz.

Visit www.catalystteambuilding.dkYeni bir yöntemle nasıl pozitif değişiklikleri teşvik ettiğimizi görmek için ziyaret ediniz.