Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst baltic - UPAS

Agency ŪPAS

Bölge Baltık Devletleri

Ana irtibat noktaları: Darius Lomsargis, Dace Stīpniece, Tiina-Katrina Kaber

www.catalystteambuilding.ee

Üç Baltık ülkesine yönelik münhasır temsilcilik lisansıyla Agency UPAS, Litvanya, Letonya ve Estonya'daki Catalyst ekip kurma etkinliklerini organize etmektedir.

Agency ŪPAS, Baltık Devletlerinde faaliyet göstermekte olan bir canlı iletişim firmasıdır. Canlı iletişim kampanyaları vasıtasıyla çalışanlarının katılımcı olmasını sağlanması ve müşteri sadakatinin güçlendirilmesini sağlamak ve aynı zamanda marka ve ürünlerine en yüksek değeri kazandırmak amacıyla şirketlere yardımcı oluyoruz.

Aajansımız, 2008 yılından bu yana çok iyi bilinen markalara destek vermekte ve yardımcı olmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz birbirinden farklı 800 etkinliğin kazandırdığı deneyimle, kendi pazarımızdaki en iyi firmalar arasında bulunmaktayız. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler ve profesyonel ortaklarımızın takdiri sayesinde Catalyst Global ile yapmış ortaklıktan gurur duymaktayız.

Bribiryle bağlantı halinde bulunan Foksiyonel ticari danışmanlığın oyunlaştırılması, kurumsal etkinlikler, ürün lansmanları, konferanslar, interaktif iş oyunları, ekip kurma etkinlikleri, eğitim programları, atölye çalışmaları, sosyal sorumluluk projeleri, dahili ve harici iletişim açısında çok önemli araçlardır. Bizler bunun her firma için ayrılmaz bir parça olduğuna inanmak suretiyle, müşterilerimize eşit seviyede bir ortaklık sunuyoruz.

Harekete geçirici toplantılar ve ekip kurma etkinlikleri için lütfen aşağıdaki adresten bizlerle irtibata geçiniz: 

Darius Lomsargis – Lithuania

Dace Stīpniece – Latvia

Tiina-Katrina Kaber – Estonia