Catalyst Ekip Kurma Ağı
agency synergy catalyst tunisia

Agence Synergy

Bölge Tunisia, Morocco

Ana irtibat noktaları: Ghazi Cheikhrouhou, Mariem Kastally, Raouf Baktache

www.catalystteambuilding.tn

Merkezi Tunus'ta bulunan lider ekip kurma ve etkinlik yönetimi firması Agence Synergy, Tunus'un tamamında Catalyst ekip kurma ürünlerini dağıtma yetkisine sahp bulunmaktadır.

2010 yılında kurulan Agency Synergy, Tunus ve çevresindeki kurumsal firmalara yönelik firmaya özel profesyonel Motivasyon çalışmaları, Toplantı ve Etkinlikler ile takım kurma etkinliği çözümleri sunmaktadır. Agency Synergy, etkinlik planlama, korngre organizasyonu,teşivik edici seyahatler, ödüllendirme programları, ürün lansmanları ve toplantı yönetimi de dahil olmak üzere, çeşitli disiplinlerde hedeflenen sonuçlara ulaşmak konusundaki deneyimli ekibiyle ünlüdür. Agency Synergy, ekibinizin bir uzantısı olarak çalışmak suretiyle,güvenilirlik, yaratıcılıkve dürüst çalışma konusunda haklı bir üne kavuşmuş bulunmaktadır. Bu da firmanın müşterilerinin güvenini kazanmasına neden olmakla birlikte, müşteriyi elde konusunda firmanın diğerlerinden kat be kat önünde yer almasını sağlamaktadır.

Agency Synergy'deki yüksek seviyede eğitiml ve deneyimli personel "İşinde en iyi olmak, eğlenceli bir şekilde çalışmak ve müşterinin dostu olmaktır" düstrunu benimsemişlerdir. İç turzim sektörünün her aşamasındaki deneyimlerini ve öngörülerini bir araya getirmekte ve bu sayede de müşterilerine satış noktasından organizasyonuna ve servis tedarikine kadar her aşamada birbiriyle bağlantılı hizmet sunmaktadır. Müşterilerinin olağanüstü ticari sonuçlar almasına yardımcı olacak benzersiz deneyimler yaşatmaktadırlar.

Agency Synergy, müşterilerinin; söz konusu ticari başarının, çalışanların, paydaşların ve onların müşterilerinin sürece dahil edilmesi ve bu paydaşların teşvik edilmesine bağlı olduğunu anlamasına odaklanmaktadır. Bu inançla, her bir ekip kurma etkinliğinin, bireyler ve organizasyonlar açısından uzun süreli etkiye sahip olmasını sağlamak adına müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik doğru ekip kurma çözümlerini tasarlamaktadır.

Tunusta düzenleyeceğiniz bir sonraki konferansınızda, etkinlik veya ürün lansmanınızda ister ekibiniz için eğlenceli ve unutulmaz bir ekip kurma etkinliği ister takım kurma deneyimi sayesinde şirketinize özel hedef ve değerler konusunda çalışanlarınızı teşvik edecek etkinlikler olsun, Agency Synergy firmanız çalışanlarının, ekiplerinin ve şirketinizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü tasarlamak için yanı başınızda hazır bulunmaktadır.