Catalyst Avrupa Bölgesi

Avrupa'nın her yerindeki organizasyonlara yönelik olarak devamlı şekilde olağanüstü sonuçlar elde edilmesini sağlamak adına Avrupa'nın en üst düzey takım kurma etkinlikleri ve diğer çeşitli etkinlikleri organize eden firmalar bir araya geliyor.

Agency ŪPAS

Bölge Baltık Devletleri

Üç Baltık ülkesine yönelik münhasır temsilcilik lisansıyla Agency UPAS, Litvanya, Letonya ve Estonya'daki Catalyst ekip kurma etkinliklerini organize etmektedir.

Daha fazla okuyunuz…

Aha and Co

Bölge Danimarka, İsveç

Merkez ofisi Kopenhag'da bulunan Aha & Co, Danimarka'nı her yerinde, Catalyst portföyünde bulunan ekip kurma oyunları ve kaynaştırma konferanslarını düzenleme yetkisine sahip bulunmaktadır.

Daha fazla okuyunuz…

Catalyst Bulgaria

Bölge Bulgaristan

Sofya'da yerleşik, Catalyst Team building Bulgaria, Bulgaristandaki en iyi ekip kurma organizasyonu programları ve kurumsal etkinliklerin organize edilmesi konusunda faaliyet göstermektedir.

Daha fazla okuyunuz…

Catalyst France

Bölge Fransa

Paris'te yerleşik bulunan, Catalyst France, Catalyst ekip kurma aktiviteleri ve konferans etkinlikleri düzenleme konusunda tek lisans sahibidir. Geçmişinde göze çarpan etkinlikleri ve hatırı sayılır ünüyle, müştrilerimizin güvenebileceği ekip deneyimleri sunuyoruz.

Daha fazla okuyunuz…

Catalyst Portugal

Bölge Portekiz

Catalyst Portugal, Lizbon, Porto, Braga, the Algarve'de ve Portekizin tamamında, ekip kurma etkinlikleri ve eğitim faaliyetleri alanında 20 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir.

Daha fazla okuyunuz…

Catalyst Russia

Bölge Rusya

Moskova'da yerleşik, Catalyst Russia, Rusya'nın önde gelen ekip kurma ve eğitim firmasıdır.

Daha fazla okuyunuz…

Catalyst Switzerland

Bölge İsviçre

Verbier'de yerleşik Catalyst Switzerland firması, İsviçre'nin her yerinde geniş çaplı ekip kurma faaliyetleri, iş oyunları ve konferans organizasyonları tertip etmektedir.

Daha fazla okuyunuz…

Event Masters

Bölge Belçika

Belçikadaki Event Masters Belgium, ekip kurma konusunda 20 yılı aşkın deneyime sahip bir etkinlik firmasıdır.

Daha fazla okuyunuz…

Exprofesso

Bölge Polonya

Catalsyt Global ekip kurma ürünleri, Krakow'da yerleşik bir Destinasyon Yönetimi Firması olan ExProfesso tarafından Polonya'da münhasır lisans altında satılmakta ve organize edilmektedir. ExProfesso 2003 yılından bu yana, organizasyonlara kalıcı değişimler kazandırmak amacıyla odaklandığı deneyime dayalı öğrenmeyle, iş gruplarına yönelik olarak ekip kurma ve eğitim programları yürütmektedir.

Daha fazla okuyunuz…

Extraordinary Slovakia

Bölge Slovakya

Bratislava merkezli marka aktivasyon şirketi Extraordinary, Catalyst Global ekip kurma ürünlerinin Slovakya'daki münhasır yetkilisidir.

Daha fazla okuyunuz…

Grata DMC

Bölge Gürcistan

Gata DMC, Gürcistan bölgesindeki lider Destinasyon Yönetimi Şirketidir. Gürcistan, Azerbaycan ve Polonya'da firmanın ofisleri bulunmaktadır. Grata DMC, uluslararası alanda ve yurtiçindeki kurumsal ve özel etkinliklerin organizasyonu konusunda sahip olduğu deneyimi ve kazandığı haklı ünü, Catalyst Global Teambuilding ürünlerinin ayrıcalıklı müşterilere sunulmasına yönelik kullanmaktadır.

Daha fazla okuyunuz…

Maxin Prague

Bölge Avrupa

Catalyst Ekip Oluşturma ürünleri; lider bir ekip oluşturma, destinasyon yönetimi, etkinlik yönetimi & etkinlik üretimi firması olan Maxin PRAGUE tarafından Çek Cumhuriyetinin her yerinde münhasıran satılmakta ve bunların dağıtımı yapılmaktadır.

Daha fazla okuyunuz…

Orangeworks

Bölge İrlanda Cumhuriyeti, İngiltere

Orangeworks, İrlanda ve İngiltere'nin tamamında Catalyst ekip kurma faaliyetlerini, iş oyunlarını ve konferans organizasyonlarını düzenleyen İrlanda'nın lider ekip kurma etkinliği firmasıdır.

Daha fazla okuyunuz…

Outdoor Living Malta

Bölge Malta

Outdoor Living, muhteşem Akdenizin ortasında yer alan Malta Adalarında, Catalyst Ekip oluşturma ürünlerini satma ve bunları organize etme lisansını elinde bulundurmaktadır.

Daha fazla okuyunuz…

Seikkailu Oy

Bölge Finlandiya

Mükemmel bir Finlandiyalı ekip etkinliği firmasıdır! İngilizceye "Macera" olarak tercüme edilen Seikkailu, Finlandiyadaki açık alanda ekip kurma, macera aktiviteleri ve olağanüstü katılımcı etkinliklerde başı çeken firmadır.

Daha fazla okuyunuz…

Spielgestalter

Bölge Avrupa

Spielgestalter, tüm Almanya'da ekip kurulumuna dayalı çok popüler olan kapalı alanda mücadeleye yönelik Beat the Box oyunuyla ve organize ettiği GPS etkinlikleriyle ünlüdür.

Daha fazla okuyunuz…

Team Challenge Company

Bölge İskoçya, İngiltere , Galler

Scotland'da yerleşik Team Challenge Company, İngilterenin tamamında faaliyet gösteren birçok ödülü bulunan kurumsal ekip kurma ve etkinlik firmasıdır.

Daha fazla okuyunuz…

Teambuilding Academija

Bölge Slovenya, Avusturya

Teambuilding Academija, Avustıurya ve Slovenya'ya yönelik olarak münhasır Catalyst lisansını elinde bulundurmaktadır. Avrupadaki merkezi konumu, Macaristan, Hırvatistan ve İtalya'da çok uygun ekip kurma etkinlikleri teklif etme olanağı sunmaktadır.

Daha fazla okuyunuz…

Universum

Bölge Romanya

Universum Events, Catalyst Teambuilding organizasyonunun, Romanya'daki tek yetkili ortağıdır. Stratejik konumlar itibariyle, aynı zamanda Moldove ve Sırbistandaki ekip kurma aktivitelerini de organize edebilmektedirler.

Daha fazla okuyunuz…

Visible - Visionary Business Learning

Bölge Yunanistan

Catalyst Global ekip kurma ürünlerinin, VISIBLE (Visonary Business Learning) firması lisansı altında Yunanistan satış ve dağıtım faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Daha fazla okuyunuz…

Catalyst Ekip Kurma Ağı