Catalyst Asya Bölgesi

Tüm Asya Pasifik bölgesinde yer alan bireyler ve kurumlarda, Catalyst'in eğitim ve ekip ruhunu geliştirme programlarıyla bir değişiklik yaratma çabası güdülmektedir.

Asia Ability

Bölge Singapur, Malezya Tayland Vietnam

Asia Ability, Catalyst ekip oluşturma programlarının Güney Batı Asya'daki organizasyonunu gerçekleştiren resmi lisanslı iki ortağından biridir. Düzenli olarak, Malezya, Singapur, Taylanda, Filipinler, Endonezya ve Vietnam'da yaratıcı ekip kurma etkinlikleri düzenlemektedirler.

Daha fazla okuyunuz…

BeChallenged

Bölge Avustralya

Avustralya'daki lisans sahibi BeChallenged, Sidney, Melbourne, Perth, Brisbane ve daha da ileri bölgelerde Catalyst ekip kurm aktivitelerini yürütümektedir.

Daha fazla okuyunuz…

Catalyst Vietnam

Bölge Vietnam

Catalyst Ekip Kurma etkinliklerinin, Rubik Asia'nın münhasır lisansıyla Vietnam'da satışı ve dağıtımı üstlenilmektedir.

Daha fazla okuyunuz…

Counselage

Bölge Nepal

2012 yılında kurulan ve Nepal'in önde gelen eğitim şirketlerinden olan Counselage, Catalyst ekip kurma aktivitelerinin özel lisansına sahiptir.

Daha fazla okuyunuz…

d'frens

Bölge Hindistan

d’frens Consulting, Catalyts'in Hindistandaki münhasır lisansına sahip firmadır. Bangalore, Mumbai, Delhi ve Goa'daki ofisleri ve deneyimli personeliyle, tüm ülke çapında sayısız yenilikçi ekip kurma aktivitesi sunmakta olup bu büyümekte olan dinamik pazarda şimdiden lider konumda bulunmaktadır.

Daha fazla okuyunuz…

Global Air

Bölge Kazakistan

Catalyst TeamBuilding ürünlerinin, Kazakistan'ın tamamına yayılmış ofis ağına sahip GlobalAir tarafından, Kazakistan'da satışı ve dağıtımı üstlenilmiş bulunmaktadır.

Daha fazla okuyunuz…

KITA

Bölge Endonezya

Catalyst ekip Kurma ürünleri Endonezya’nın Jakarta şehrinde bulunan alanında lider ekip kurma ve eğitim şirketi olan KITA tarafından Endonezya genelinde satılmakta ve dağıtılmaktadır.

Daha fazla okuyunuz…

Team Building Asia

Bölge Hong Kong, Macau, Shanghai

Hong Kong, Macau, Singapore ve Shanghai'da yerleşik Team Building Asia, Güney Batı Asya'da Catalyst ekip oluşturma çözümlerini satmaya ve organize etmeye yetkili iki firmadan biridir.

Daha fazla okuyunuz…

Team Up Events

Bölge Yeni Zelanda

"Mücadele et, Harekete Geç, Başar" ilkesini benimseyen TeaMm Up Events Yeni Zelanda'nın tamamında, çok geniş çapta Kurumsal ve Toplumsal Etkinlik Hizmetlerini yürütmektedir.

Daha fazla okuyunuz…

Work Happiness Japan

Bölge Japonya

Work Happiness Japan, kurumsal ekip oluşturma, organizasyonel yeniden yapılanma, danışmanlık, liderlik yönetimi eğitimi, yeni çalışan eğitim seminerleri ve konferans &etkinliklere yönelik ekip kurma konusunda uzman bir organizasyondur.

Daha fazla okuyunuz…

Catalyst Ekip Kurma Ağı