Catalyst Amerika Bölgesi

Amerika'nın her yerindeki bu tip kurumsal organizasyonlarda Catalyst takım kurma etkinlikleri ürünlerinin fark yaratmasını sağlamak amacıyla onlarla işbirliği yapıyor ve deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

Antawaya

Bölge Şili

Catalyst Global ekip kurma ürünleri, Şili'deki lider eğtim ve ekip kurma firması olan Antawaya Group a verilmiş münhasır lisans altında satılmakta ve dağıtılmaktadır.

Daha fazla okuyunuz…

Catalyst Mexico

Bölge Maksika

Monterrey'de yerleşik Catalyst Mexico, Meksika'daki en iyi ekip kurma aktivitelerini ve kurumsal etkinlikleri organize etmektedir.

Daha fazla okuyunuz…

Conquistar

Bölge Brezilya

Conquistar, deneyimli ve güvenilir ekip kurma orgaizasyonu olup Catalyst'in Brezilya'daki tek temsilcisidir.1999 yılından bu yana, dinans, otomotiv, lojistik, endüstri ve ilaç gibi çeşitli pazarlardan yaklaşık 40,000 insanbu organizasyonlarda eğitime tabi tutulmuştur. Aktivitelerimizin yerli ve yabancı olmak üzere büyük organizasyonları kapsamakta olup İngilizce, İspanyolca ve Almanca programları kapsamaktadır.

Daha fazla okuyunuz…

D&I Business Support Services (D&I)

Bölge Hollanda Karayipleri

D&I Business Support Services, Catalyst Teambuilding organizasyonunun, Hollanda Karayiplerindeki ortağıdır. Merkezi konumdaki ofisiyle, tüm Karayipler bölgesinde düşük maliyetli ekip kurma etkinlikleri organize etmektedirler.

Daha fazla okuyunuz…

Emely Tours

Bölge Dominik Cumhuriyeti

40 yıllık bir aile şirketi olan Emely Tours kendini Dominik Cumhuriyeti'ndeki en iyi ekip kurma programlarını ve kurumsal etkinliklerini sağlamaya adamıştır.

Daha fazla okuyunuz…

Eventology

Bölge Kanada

Eventology, Catalyst Teambuilding organizasyonunun Kanada'daki tek ortağıdır. Vancouver Brisith Columbia'daki genel merkezimizden, ülkenin bir ucunda diğer ucuna, Kanada'da daha önce bezerleriyle hiç karşılaşılmamış nitelikte yaratıcı, motive edici ve eğitici ekip oluşturma deneyimleri sunuyoruz. Örneğin Fr Go Team; Kanada'nın herhangi bir uzak noktasında veya şehir yerleşimimde çalıştırılabilen akıllı telefon veya tabletlere dayalı hızlı bir şekidle gerçekleştirilen yüksek teknolojinin kullanıldığı macera deneyimidir.

Daha fazla okuyunuz…

Kadoma Outdoors

Bölge Kolombiya

Merkezi Bogota'da bulunan Kadoma Outdoors, tüm Kolombiye bölgesindeki müşterilerine en iyi ekip kurma programlarının ve kurumsal etkinliklerin sunulması konusuna kendini adamış bir firmadır.

Daha fazla okuyunuz…

Play with a Purpose

Bölge ABD

Catalyst Teambuilding programları, Birleşik Devletlerde çok iyi bağlantılarımızın olduğu ortağımız Play with a Purpose tarafından oluşturulmakta ve yürütülmektedir.

Daha fazla okuyunuz…

PREMIO Team Building

Bölge Costa Rica, Panama

Catalyst Global ekip kurma ürünlerinin, PREMIO Team Building firması lisansı altında, Costa Rica ve Panama'da satışı ve dağıımı gerçekleştirilmektedir.

Daha fazla okuyunuz…

TeamBonding

Bölge Amerika Birleşik Devletleri

Catalyst ekip Kurma programları, ABD'nin önde gelen ekip kurma şirketi TeamBonding tarafından ABD'de satılmakta ve dağıtılmaktadır.

Daha fazla okuyunuz…

Catalyst Ekip Kurma Ağı