Catalyst Ekip Kurma Ağı

Catalyst Afrika & Orta Doğu

Afrika ve Orta Doğu'daki müşterilerimize Catalyst takım kurma etkinlikleri ürünlerini sunmak için hep birlikte çalışıyoruz.

Agence Synergy

Bölge Tunisia, Morocco

Merkezi Tunus'ta bulunan lider ekip kurma ve etkinlik yönetimi firması Agence Synergy, Tunus'un tamamında Catalyst ekip kurma ürünlerini dağıtma yetkisine sahp bulunmaktadır.

Daha fazla okuyunuz…

biz GROUP - Teambuilding

Bölge Dubai, Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirliklerinin geri kalanı, Katar, Suudi Arabistan, Umman ve Kuveyt dahil Orta Doğu ülkeleri

biz GROUP - Team building, her türlü ekibin ihtiyacını karşılayacak şekilde geniş kapsamlı çözümler sunabilen Orta Doğu'nun lider ekip kurma organizasyonudur. Birleşik Arap Emirlikleri, Katar ve Mısır'da da yerleşi ofislerimiz bulunmaktadır. Dubai'de yerleşik kendi alanında ödül kazanmış performans danışmanlığı firması biz-group 'un bir parçası olarak, 2004 yılından bu yana firmalara, ekiplerini birlikte çalışma konusunda nasıl geliştirebileceklerine dair yardımcı oluyoruz.

Daha fazla okuyunuz…

Challenge Group

Bölge İsrail

Challenge Group, İsrailde bulunan çok geniş kapsamlı bir ekip kurma ve eğitim şirketidir. Challenge Group, Tel-Aviv'de bulunan Merkez Ofisiyle, İsrail'in her noktasına sunulan, eğlenceli motive edici ekip kurma aktivitelerinin merkezi konumunda bulunmaktadır.

Daha fazla okuyunuz…

Dream Team Catalyst

Bölge Afrika

Dream Team Catalyst, Joburg, Cape Town, KwaZulu Natal ve Eastern Cape' de bulunan ofisleriyle, Catalyst aktivitelerinin tüm Afrikadaki resmi tedarikçisidir.

Daha fazla okuyunuz…

Mare Motivasyon

Bölge Türkiye

Türkiye'deki Catalyst Programları, münhasıran Mare Motivasyon tarafından yürütülmektedir. İstanbulda bulunan oldukça merkezi konumdaki ofisiyle, firma; Boğazın her iki yakasında, Antalya'da ve Türkiyenin her yerinde kaliteli ekip kurma programlarını yürütmektedir.

Daha fazla okuyunuz…

Stawi Advisory

Bölge Kenya

Stawi Advisory, Catalyst ekip kurma programlarının ve Kenya'daki deneyimsel iş oyunlarının lisanslı ortağıdır.

Daha fazla okuyunuz…

Catalyst Ekip Kurma Ağı