You Bet You Can

Kendi performansınıza yatırım yapın

1 - 4 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Rekabetçi / Katılımcı
30 - Sınırsız

Hakkında

Aksiyon dolu bu macerada You Tube çılgınlığına atıfla takım oluşturma kavramını esnek bir platforma taşır. YouTube’da bireylerin tek vücut halinde çalıştıklarında neler başarabilecekleri hakkında hayret uyandırıcı klipler yayınlanır. You Bet You can etkinliğinde takımlar size özel bir e-platform üzerinde görevler menüsünde gezinirler. 'Gerçekleştirme etkenini' tespit etmek üzere takımlar belirli aksiyon kliplerini seyredebilirler. Oyunun can alıcı kısmı ise takımların kendi performanslarına bahis koymalarıdır. Verilen süre içerisinde başarı kıstasına erişenler yatırdıkları bahsi ikiye katlarlar. Kaybedenler ise yalnızca yatırdıkları zaman ve emeklerini değil aynı zamanda yatırdıkları miktarı da kaybederler!

Öğrenme ve gelişim sonuçları

You Bet You Can etkinliğinde, takımların etkili ve verimli bir şekilde bir arada çalışmayı öğrenmesi, ve bu arada bireysel güçlü yanlarını tanımlaması ve bunlardan yararlanması gerekmektedir. Karşılaştıkları her zorlukta oyun planlarını yeniden değiştirmek suretiyle kollektif becerilerini değerlendirme konusunda gerçekçi olmaları gerekmektedir. Kendi becerilerinin farkına varan, kendi enerjilerine odaklanan ve kaynaklarını etkili bir şekilde yöneten takımlar sonunda kazanan ekipler olacaklardır.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Bu etkinliğe yapacağınız bir eklemeyle takımlar tarafından toplanan puanlar şirketinizce bir dernek veya hayır kurumuna yapılacak nakit bağışa dönüştürülebilir.
  Bakın sistem nasıl işler:
• Her görevdeki performanslarına uygun olarak takımlara yıldız puanlar verilir.
• Yarışma sonunda bütün takımlar kendi yıldızlarını toplarlar; kazanan takıma bir ödül verilir ve herkes tarafından kutlanır.
• Şirket yetkilisi etkinlik sırasında kazanılmış bütün yıldızların bir nakit oranıyla eşleştirileceğini açılar. Ör: 1 yıldız = 100TL vs.
• Kurumunuzun desteklediği dernekleri temsilen birkaç adet şeffaf kutu bulundurulur.
• Takımlar topladıkları yıldızları takım üyeleri arasında eşit miktarda ayırır.
• Tüm katılımcılar kişisel olarak desteklemek istedikleri derneğe kendi yıldızlarını verirler.

You Bet You Can, herkesi kendi açımızdan değerlendirmememiz gerektiğinin önemini, kendi yeteneklerimiz konusunda gerçekçei olmamaızı ve diğer insanların yaptıklarının da mükemmel bir sonuç olabileceğini bize öğretti! Birbirimizi daha fazla dinlememizi öğretti.

InterContinental Hotel Group

Request a Quote