We Can Do

Karate etkinliği

10 - 30 dakikalar
Kapalı alan ave açık alan
Katılımcı
10 - Sınırsız

Hakkında

Karate'nin temel bilgilerinin tanıtıldığı bu ilham verici etkinlik, ideal bir enerji çalışması olup, özellikle kurumsal izleyicilere yönelik olarak kısa bir kardiyo çalışmasını da içermektedir. Karate, kararlılık ve kendine güveni teşvik ederken aynı zamanda genel olarak kişinin sağlığına da katkıda bulunmaktadır. We Can Do aktiviteleri, odaklanma ve konsantrasyonu geliştirmeye yardımcı olacak duyguları aktive etmekte olup, katılımcıların yaptığı işe dikkatlerini yoğunlaştırması için mükemmel bir canlandırıcı etki yaratmaktadır!

Flow

Uzman bir gözetmen eşliğinde yapılan dikkatli uygulamalarla, grubunuz Karate'nin temel teknikleri ve bir kişinin hayata yaklaşımını ve zihnini ustalaştırmasının temel taşı olan kihon'u öğreneceklerdir.

Uygulamalar, zihnin ve vücudun aynı frekansta olmasını sağlayacak benzersiz nefes alma tekniklerini barındırmaktadır. Bunun arkasından, stresi azaltmak ve esnekliği sağlamak için bir dizi esneme hareketi yapılmakta olup bunların hepsi, katılımcıların ofiste masa başında kendi kendilerine uygulayabilecekleri oldukça faydalı araçlardır.

Bu etkinlik sonucunda katılımcılar, bir anlamda kendini hazırlamak olarak düşünülebilen, kolay duruşları ve el hareketlerini öğrenmiş olmaktadırlar. Bu kihon hareketleri, hep birlikte yapılan bir etkinliğinin keyfini çıkarırken, odaklanmış ve çevik kalmanın önemini vurgulamaktadır.

Sakin olun

Bu aktivite, katılımcıların bir sonraki oturum için tazelenmesi ve hazırlanması için kalp ritimlerini düşüren kısa bir meditasyonla sona ermektedir.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Nefes teknikleri, fiziksel formlar ve mental egzersizlerin yardımıyla, We Can Do etkinliği; katılımcılara, kendi odak noktalarını geliştirme, vücutlarını enerjik hale getirme, stresten ve gün içinde dikkati dağıtan unsurlardan kurtulma konusunda yardımcı olmaktadır. We Can Do, her yaş grubu için ideal olup neredeyse her büyüklükte gruba uygulanabilmektedir. Konferansınız için benzersiz, heyecanlandırıcı ve unutulmaz bir etkinliktir (ya da bir moladır)!

Request a Quote