Urban Circus

Jonglörlük, makara oyunu, tabak çevirme & denge

1 - 4 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi
30 - Sınırsız

Hakkında

Bu, çalışanlarınızın yıldızı olduğu bir sirk gösterisidir. Urban Circus, profesyonel sirk sanatçılarımızın sahneye koyduğu eğlenceli olduğu kadar heyecan verici de olan gösteriyle başlamaktadır.

Açılış performansı sona erdikten sonra, Sirk Yöneticisi, izleyicilere; çok kısa bir süre içerisinde, izledikleri gösteriyi onların gerçekleştireceğini anons etmektedir. İzleyiciler artık performans sanatçısı olarak ekiplere ayrılmış olup jonglörlük, sıradışı makara oyunu, tabak çevirme, denge tahtası ve daha birçok oyunla ilgili olarak çalıştırılmaktadırlar.

Eğitim sürecinin tamamlanmasının ardından, ekipler Sirk Yöneticisine, yeni becerilerini göstermektedir. Ekip çalışmasına odaklanan Urban Circus etkinliği, hedeflere ulaşma yolunda ekip üyelerinin birbirine yardımcı olması ve birbirini desteklemesi hakkındadır. Adrenalin yüklü, bu çok keyifli ve farklı etkinlik, katılımcıları; başarabileceklerini düşündükleri kişisel ve ortak beklentilerinin çok daha ötesine geçme konusunda teşvik edecektir.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Takım çalışması üzerine odaklanan Urban Circus etkinliği, hedeflerine ulaşma konusunda diğerlerine yardımcı olmakta ve desteklemektedir. Bu adrenalin yüklü, çok eğlenceli ve çok farklı etkinlik, katılımcıları, kendi kişisel ve ortak beklentilerinin çok daha ötesine geçme konusunda teşvik edecektir.

Kendine güven temasına odaklanan oldukça enerjik ve katılımın yüksek olduğu bir etkinlikti. Elde edilmesi öngörülen mükemmeliyetin, temel becerilerin öğrenilmesine gösterilen dikkat, uygulamaların dikkat alınması ve yeni beceriler kazanmak için herkesin kendine güvenmesi üzerine kurulu olduğu vurgulanmaktaydı. Yeni bir iiş kurmak için olağanüstü nitelikte bir metafor diyebiliriz.

Nestle

Request a Quote