The Tree of Life

Bir Değişim, Çeşitlilik ve Ortaklık Oyunu

3 - 4 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
120 - Sınırsız

Hakkımızda

The Tree of Life, Değişim, Çeşitlilik ve Ortaklık ile ilgili bir simülasyon oyunudur. Olumlu değişimi teşvik etmek için tasarlanan şirket, bir şirketin misyon ve değerlerini iletmenin yenilikçi ve pratik bir yolu olarak hizmet eder.

Hikaye, evrimin tek örneği: oyuncular LUCA (Son Evrensel Ortak Ata) olarak adlandırılan basit bir organizma olarak oyuna başlarlar. LUCA, tüm organizmaların bunu sürdürmek ve hayatta kalmak için işbirliği yapmaları gereken dinamik bir ekosistemde yaşar. Bunu yapmak için dinamik ortamlarındaki birçok değişime uyum sağlayacak çevik bir strateji planlamaları gerekir. Organizmanın evrimi için gerekli olan korkutucu kaynakları elde etmek için işbirliği yapabilecek birçok rakip ekosistem vardır.

Öğrenme Sonuçları

The Tree of Life, grupta olumlu ve dinamik bir atmosfer yaratan oldukça ilgi çekici bir oyundur. Katılımcılar sürekli değişen bir ortamda birlikte çalışmayı öğrenmelidir. Çevre beklenmedik bir şekilde sürekli değiştiğinden, katılımcılar etkili iletişim, stratejik düşünme ve çevik, optimum performans için esnek planlamadan faydalanmalıdır. Oyun başarı ve hayatta kalmak için ekipler arası işbirliği gerektiren iletişimsizliğe meydan okur.

Bu oyunun ayırt edici özelliklerinden biri, 120'den fazla oyuncunun yer alabileceği büyük gruplar için tasarlanmış olmasıdır. Büyük gruplarla bile, her bir katılımcı oynarken ve aynı zamanda ağ oluştururken tamamen oyuna katılır.

Related Testimonial

The Tree of Life tüm katılımcılar için etkili ve eğlenceliydi. İşbirliği etrafında edinilen bilgiler, değişim süreci ve iş organizasyonu, çalışanlarımızın gelişimine büyük katkı sağladı.

Monika Tyziniec, İK Çözüm Ortağı
CompuGroup Medical

Contact Us