Swipe Face

"Zoom yorgunluğunu" üzerinizden atın

15 - 30 dakika
Kapalı alan
Rekabetçi
4 - Sınırsız

Hakkımızda

Hızlı, eğlenceli ve son derece basit Swipe Face, uzaktaki izleyicileri rahatlatmanın ve onlarla etkileşim kurmanın mükemmel bir yoludur. Arkadaş canlısı sunucumuzun rehberliğinde oyuncular, "Tiger Roar" ve "Balloon Face" gibi art arda selfie pozları göndermeye davet edilir. Her bir fotoğrafı oluşturmak için yalnızca 30 saniye verilir, hız oldukça önemlidir ve her turun sonunda herkes birbirini "Tinder Swiping" tekniği kullanarak puanlar. Sonunda, en iyi taklitçi ortaya çıkar ve katılımcılar paylaşılan anılardan oluşan bir 'sabıkalı galerisi' ile ayrılır. İstek üzerine dilediğiniz sayıda ve kişiselleştirilmiş içerik oluşturulur.

Öğrenme Sonuçları

Kapsayıcı bir atmosfer sağlamak, çevrimiçi toplantıların üretkenliği için çok önemlidir. "Swipe Face gibi sanal enerji vericiler", tüm katılımcıların fikirlerini ve düşüncelerini ifade etmede kendilerini rahat hissettikleri destekleyici bir kültür oluşturmaya yardımcı olur. Swipe Face "buzları kırar" ve genellikle uzaktan buluşmaların başlangıcına atfedilen garip sessizliğin üstesinden gelir. Geleneksel çalışma modelleri kaçınılmaz olarak değiştikçe, iş arkadaşlarının paylaşılan mizah anlarını kutlamalarına olanak tanıyan fırsatlar, bir zamanlar normal ofis yaşamında sıradan olan bağların güçlendirilmesine yardımcı olur.

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

web or app Web ve Uygulama tabanlı uzaktan ekip kurma programları
Hem web üzerinden hem de uygulamada aktiviteler sunduğumuzu biliyor muydunuz? Durumunuza en uygun uzaktan programları bize danışın.


Contact Us