Sound Crowd

Kablosuz kulaklıklı müzik aktivitesi

5 - 20 dakikalar
Kapalı alan
Katılımcı
15 - Sınırsız

Hakkında

Sound Crowd, %100 oranında bir katılım sağlayan ve her katılımcının hareket etmesini, kurtlarını dökmesini ve gülümsemesini sağlayan oldukça heyecanlı bir kaynaştırma etkinliğidir.

Hiçbir sözlü iletişimin gerekli olmadığı sadece beden dili, heyecan, dayanışma, neşe ve gülümsemenin kullanıldığı benzersiz bir formatta birbirleriyle karşılaşıp selamlaştıklarında birbiriyle etkileşim halinde olup kahkahalar atan bireylerin elde ettiği kazanımları hayal edin.

Katılımcılara bir grup haski köpeğinin çektiği kızağı güçlü bir rüzgarda idare etmekten, bir Cuma akşamı kalabalık bir metroda bir vagonda olmaya ya da çığlıklar eşliğinde olağanüstü güzellikteki bir havai fişek gösterisini izleyip alkışlamaya kadar iyi seçilmiş ve heyecan verici bir dizi eylem verilmektedir. Katılımcılar hareket ettikçe ve iç içe geçtikçe, çalışanlarınız kimin aynı dalga boyunda olduğunu keşfedecek ve hızlı bir şekilde bağ kurulacaktır.

Sound Crowd, her hangi bir gruba uyarlanabilecek şekilde özellikle esnek bir formatta tasarlanmıştır. Şarkılar, konferans temanızı yansıtacak veya buna bir katkıda bulunacak şekilde bir deneyim yaratmak amacıyla size özel tasarlanmaktadır.

Neden Sound Crowd?

Sound Crowd, insanlar her zamanki özlü iletişimleri kulaklıklar tarafından kesintiye uğrarken sadece ses ve hareketlerle bağlantı kurduklarından, bariyerlerin ortadan kaldırılmasına yönelik muhteşem bir örnektir. Eğlenceli, düşünmeye sevk eden ve konferansınıza enerji katan bir etkinliktir.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Herhangi bir sözlü iletişimin gerekmediği, sadece saf vücut dili, heyecan, dayanışma, keyif ve gülümsemelerin olduğu tamamen benzersiz bir formatta katılımcıların karşılaşıp selamlaştıkça birbirleriyle etkileşim kurdukları ve güldükleri bir ortam hayal edin. Sound Crowd, her zamanki görsel iletişimin kulaklıklarla bastırıldığı ve bu sebeple insanlrın sadece seslerle ve hareketlerle iletişim kurduğu bariyer yıkıcı aktivitelere yönelik olağanüstü bir örnektir. Sound Crowd eğleceli,düşünmeye sevk eden ve her konferansa enerji veren bir etkinliktir.

İnanılmaz derecede eğlenceli bir aktiviteydi. Herkes rahatlamıştı. Doğru şeyi söyleyip söylemediğimize ve hata hangi dili konuştuğumuza bile bakmaksızın hareket ediyor ve network yapıyorduk. Müziğin ne kadar evrensel bir dil olduğu bir kez daha kanıtlanmıştı.

Uniplan

Request a Quote