Silk Road

Hızlı müzakere oyunu

45 dakikalar - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
12 - Sınırsız

Hakkında

Her ekip, tarihi İpek Yolu güzergahı üzerindeki şehirlerde konuşlanmış ticari toplulukları canlandırmaktadır.

Ekiplerin amacı, yaşamsal öneme haiz piyasa bilgilerini toplamak üzere kurnazlığını kullanırken, diğer tüccarlarla ilişkiler tesis etmek suretiyle zenginliklerini arttırmaktır.

İstanbul'dan, Xian'a kadar her tür doğu ve batı malları pazarlık konusudur; değerli taşlar, altın, egzotik baharatlar, halılar ve elbette ipek alışverişi, hayli hararetli bir borsa atmosferi yaratmaktadır.

Bu oyun, sadece eğlenceden çok daha fazlasıdır! Bu aktivitenin en önemli noktası, güven tesis edilmesi ve kazan/kazan şeklindeki durumların meydana getirilmesi olup, ekiplerin bunların üstesinden nasıl geleceği konusu da başarılarının temelini oluşturmaktadır.

Silk Road inanılmaz şekilde çok yönlü bir oyundur; katılımcıların dikkatini hemen çekmekte olup müşteri ilişkileri yönetiminin temel prensiplerini güçlendirirken bariyerleri kaldıran, grupları birleştiren bir etkinlik olarak özellikle başarılıdır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Eşi benzeri bulunmayan bu oyun, takımların birlikte çalışmalarını ve müzakere becerileri, stratejik planlama ve risk yönetimi konularındaki deneyimleriyle öngörülemeyen sorunların üstesinden gelmelerini sağlamaktadır. Stratejik planlamanın tesisi ve iyi bilginin gücünün öğrenilmesi açısından gerçekten mükemmel bir programdır. Bri gözden geçirme ve analiz oturumuyla, şirkete olan sadakati ve müşteriye odaklanmayı kuvvetlendirecek şekilde mükemmel bir harekete geçirici konferansa sahip olacaksınız.

Request a Quote