Shake It! Air DJ

Birlikte müzikli video oyunu yapma

15 - 30 dakikalar
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
8 - Sınırsız

Hakkında

Shake It!  Air DJ, popüler Shake It'i kullanan en son müzik kaydıdır. Web tabanlı bu teknoloji, şehir dansı olarak ortaya çıkan Daft Punk deneyimini ekip olarak yaşamanıza olanak sağlamaktadır.

Shake It!, katılımcıların akıllı telefonlarını kontrol cihazı olarak kullanan devasa bir hareket temelli müzikli video oyunudur. Her katılımcının, gerçek zamanlı olarak takımları için puan kazanacak şekilde doğru tempoda doğru sesi çıkarması gerekmekte olup aynı zamanda bir grup olarak da birlikte müzik yapılabilmektedir. Devasa bir "Gitar Kahramanı'nın her bir oyun tuşuyla kendi sesini oluşturduğunu düşünün: gitarlar, anahtarlar, yaylılar ve seslilerin hepsi birbiriyle uyum içinde (ya da uyumsuz bir biçimde) çalmaktadır.

Etkinlik ekranında, katılımcılar sistemin ne zaman ve nerede çalmaları gerektiğini gösteren hareketli renklerden oluşan bir sistemin olduğu hareketli özel ara yüzümüüz izlemektedirler. Her bir oyuncuya ve takıma alınan skorları ve bonusları gösterecek şekilde, anında sesli olarak geri bildirimde bulunulmakta (bu aynen gerçek enstrüanın çıkardığı ses gibidir).

Müzikli takım kurma etkinliklerinde elde ettiğimiz uzun yılları aşkın uluslararası tecrübe bizi bu harekete dayalı, tüm cihazlarla uyumlu, gerekli her türlü sesi çalma kapasitesine sahip web uygulaması geliştirmeye yönlendirdi. Sizin etkinliğinize en uygun olanı tespit etmek için kapsamlı şarkı kataoğumuzdan bir seçin yapabilirsiniz. Toplantınız boyunca hareketlendirici bir etki olarak kullanılmak üzere birkaç şarkı seçilebilmekte ve kullanılabilmektedir.

Shake It! eşzamanlı olarak, birkaç yerde kulanılabilmektedir; her bir ayrı mekanda heyecanlı gözlerin önünde gerçek zamanlı olarak müzik çalacak ve puanlar birikecektir. Fazla katmana ya da çok aşırı detalyalar yer yok, bizim arayüzümüz web tabanlı olup internet bağlantısı olan her türlü bilgisayar ya da telefonla çalışacaktır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Grubunuz görünüşte imkansız olan, daha önceden herhangi bir deneyimi olmaksızınbir müzik parçasını birlikte çalma gibi bir olayın üstesinden gelmektedir. Buradaki ara yüzü içgüdüsel olup yüksek seviyede katılım gerektirmekte olup, her bir takımdaki katılımcının eş zamanlı olarak hareketlere iştirak edecek şekilde etkinliğe dahil olmasını gerektirmektedir.

Her ne kadar Shake It! enerji verici bir etkinlik olsa da, katılımcıların; doğru miktarda notanın seçilmesi suretiyle kendi yeteneklerini doğru bir şekilde değerlendirmelerini öğretmekte, çiğneyebilecekelrinden fazlasını ısırmadan imkansız olduğunu düşündükleri şeyi başarmalarını, kendi yeteneklerini ortaya çıkarmalarını sağlamakta ve herhangi bir şekilde utanma ya da engellenme hissiyatı olmaksızın kendi sınırlarını yıkmaya zorlamaktadır.

Müziğin birleştirici gücü beni hiçbir zaman şaşırtmamıştır.Haydi kalkın ayağa! Bu etkinlik şirketimize yeni katılan personel tarafından çok beğenilmişti ve bu gerçekten onlar için şirkette işlerin nasıl yürüdüğüne dair bir gösterge niteliğindeydi. Sınırları zorluyorduk!

Request a Quote