Sands of Time

Şifreyi çözmek için zorlu görevleri tamamlayın

1 - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
10 - Sınırsız

Hakkında

Ekipler, kendilerine verilen zorlu görevleri tamamlamak üzere kum saatine karşı yarışmaktadırlar. Yarasa Mağarasındaki hiyerogliflerin anlamını çözmeleri ve çölün gizemini gün yüzüne çıkarmak için bir ipucu niteliğini taşıyan kelimeyi bulmak için, harfleri düzenlemeleri gerekmektedir."The Desert Mine-Çöl Mayını" bölümünde ekiplerin, mücevheri bulmak için gözleri kapalı haldeki ekip üyelerine kılavuzlauk etmesi gerekmektedir.

'The Desert Crossing-Çöl Geçişi' bölümü, tüm ekip üyeleri çöl boyunca doğru pozisyonda hareket etmek içinde birlikte çalıştıklarından, ekip dinamiklerini zorlamaktadır. "Jewel in the Pyramid-Piramitteki Mücevher" bölümünde, tüm ekip üyelerinden, bir mücevheri yeniden geri almak için, tam bir uyum içinde çalışmaları istenmektedir. Ekipler bir çöl bulmacasının parçalarını birleştirmekte ve "The Dig" bölümünde dinazor kemiklerini çöl kumundan çıkarmak için gerekli ipuçlarını okumaktadır.

Bütün bu görevler tamamlandığında, ekipler tüm bu görevler esnasında buldukları ipuçlarıyla bir araya gelmekte ve neşeli sonuçlar doğuracak nihai gizemi çözmek üzere birlikte çalışmaktadırlar!

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Her bir görevin başarıyla tamamlanması için, ustalık gerektiren bir iletişim ve ekip dinamikleri gerekmektedir. Bunlar tamamlandıktan sonra, ekiplerin nihai gizemi çözmek üzere, işbirliği yapması, ellerindeki ipuçlarını paylaşması ve buna yönelik çeşitli becerilerini ortaya koyması gerekmektedir.

Related Testimonial

Ekip içerisinde, yaratıcı ve yenilikçi düşünceye odaklanıyorduk ve dijitalden eski usul öğrenme yöntemlerine geçişimizi sağlayacak birşeyler arıyorduk ki Sands of Time tamda aradığımız gibi sıradışı düşünmenin önemini vurgulayan eğlenceli bir etkinlik olarak karşımıza çıktı.

ICBC

Request a Quote