Safari

İşbirlikçi Artırılmış Gerçeklik Oyunu

1.5 - 2 Saatler
Kapalı alan
İşbirlikçi
8 - Sınırsız

Hakkımızda

Safari, oyuncuların süre dolmadan tüm hayvanları güvenli bir şekilde yakalayabilmek için nesneleri toplamaları, hayvanları AR'de bulmaları ve iletişim kanallarını yönetmek için dinamik bir şekilde takım kurmaları gereken mobil tabanlı bir Artırılmış Gerçeklik şehir oyunudur.

Hayvan barınağında sıradan bir gecede, “Kamoola”, muhafızın uyuduğunu fark eder, ona yaklaşır ve kapının anahtarlarını çalar. "Kamoola" sığınağın kapılarını açar ve tüm hayvanlar kaçmayı başarırlar. Ekipler uygulamayı kişisel cihazlarına indirir, QR kodunu tarar ve oynamaya hazır hale gelirler Ekipler, artırılmış gerçeklik kullanarak kaçan hayvanları toplamalı ve güvenli bir şekilde sığınağa iade etmelidir. Oyunculara bir rol atanır. Operatörler, hayvanların konumlarını gösteren büyük bir harita görüntüsüne sahiptir; Bilim adamları sakinleştirici yapmak için iksirler toplar ve Korucular hayvanları yakalamak ve taşımak için ekipman toplarlar.

Öğrenme Sonuçları

Safari'de her oyuncu konumunun ve gücünün farkında olmalı ve tüm ekip üyelerinin etkili bir şekilde iletişim kurabilmesini sağlamalıdır. İlgi çekici hikaye ve fantastik AR oyun formatı, tüm ekip üyelerini aktif olarak katılmaya teşvik eder. Nihai hedefe giden yolda ekipler, aktif olarak dinlemeli, tüm görüşleri dikkate almalı ve sınırlı bir süre içinde hızlı kararlar vermelidir. Katılımcılar sosyalleşirken ve eğlenirken başkalarının yeteneklerini keşfedecek ve amaçlarına ulaşmak için birlikte çalışmayı öğreneceklerdir. Ölçeklenebilir oynanışı, Safari'nin hem küçük hem de büyük gruplar için uygun olduğu anlamına gelir.

Team Assessment Tool Logo

Ekip Değerlendirme Aracı

Bu ürün, rehberli bir etkinlik sonrası bilgi almak için idealdir. Öğrenmeyi geliştirmek ve bu aktiviteyi daha da anlamlı hale getirmek için deneyiminizi amaca yönelik benzersiz uygulamamızla sonlandırın. Ekip Değerlendirme Aracını kullanan özelleştirilmiş bir bilgilendirme, kalıcı sonuçlar ve ölçülebilir getiriler sunarak ekip uyumunu, bireysel kişisel gelişimi, beceri gelişimini ve dolayısıyla performansı artıracaktır. Daha fazlasını keşfedinContact Us