Rock Idol

Teams learn to play together and wow the X Factor panel!

2 - 3 Saatler
Kapalı alan
Katılımcı
20 - Sınırsız

Hakkında

Rock Idol, Pop, Rock, Rap, Heavy Ketal ve hatta Garage müzikleri dünyasını konferans ortamına taşır!

Müzik, kültürler, yaş grupları ve dönemler arasındaki ortak bağdır! Rock Idol, etkinlik sonunda ortaya çıkacak olan kurumsal CD'de yer alacak olan bir single'dan sorumlu olacak takımların teker teker hünerlerini sergiledikleri kurumsal bir akşam eğlencesi için uygundur. Etkinlik sırasında takımlar farklı kayıt stüdyolarını ziyaret ederler ve şarkılarının belirli bir partisyonunu söylerler ve mükemmele yakın bir noktaya ulaşıldığında bu kaydedilir. Rock Idol takımların kendi kaynak ve becerileriyle ayrı ayrı fakat aynı zamanda ortak bir kurumsal hedefe doğru da beraber çalıştıkları motivasyon etkinliği kapsamında ideal bir tasarımdır. 

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Rock Idol, takımların kendine özgü kaynak ve becerilerinden yararlanıldığı ancak aynı zamanda ortak bir hedefe doğru ayrı ayrı çalışıldığı işbirliğne dayalı bir etkinliktir. Takımlar kendi müzik parçalarını hazırlarken inovasyon ve yaratıcılık ön plana çıkmaktadır. Katılımcılar görünüşte imkansız görülen belli bir süre zarfında bir enstrüman çalmak ya da şarkı söylemek gibi konularda kendilerine olan inaçlarını geliştirmektedirler.

Oldukça eğlenceli olan bu aktivite, beklendtilerin ötesinde insanların birbirlerini tanımalarına yardımcı olmakta müzik de, farklı yaş grupları ve farklı kültürlerden olan insan gruplarının arasında bir kaynaştırma vazifesi görmekteydi. İnsanlar birbirine karşı samimi bir şekilde davranmakta, kısıtlamaların ötesine geçmekte ve birlikte gayet iyi vakit geçirmekteydiler.

Covidien

Request a Quote