Revel Music

Motive edici nitelikte perküsyon ayölye çalışması

1 - 2 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Katılımcı
30 - Sınırsız

Hakkında

Ortak bir amaç için davul çalın ve birlikte çalışan insanların enerjisini ve doğaçlama özelliklerini uyumlu hale getirin.

Tarihin her döneminde ve dünyanın her köşesinde insanlar, iletişim kurarken, törenlerde, savaşlarda ve kutlamalarında davulları kullanmışlardır. Ritim ve perküsyonunun, duyguları kuvvetlendirme ve coşturma konusundaki gücüne şüphe götürmemektedir. Aynı zamanda, yapılan klinik çalışmalar da, davul çalmanın insanların rahatlamasına, yenilenmesine ve motive olmasına yardımcı olduğunu kanıtlamaktadır.

Bu enerji, birlik ve spontanite duygusunu, 60 dakikadan kısa sürecek şekilde ayarlanmış, pozitif ve esin kaynağı olma özelliğine sahip, oldukça etkili bir davul çalışması olan Revel Music ile konferansınızda kullanabilirsiniz ki zaman ve yer sınırlı olduğundan mükemmel bir etkinliktir. Revel music, Mola bölümü gerektirmeden, ana konferans salonunda gerçekleştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Delegelerinize dünyanın her yerinden gelen davul ve perküsyon enstrümanlarını seçme imkanı verilecektir. Kurumsal sektörde uzun yıllardır deneyim sahibi olan eğitmenlerimiz, katılımcılara temel davul çalma bilgilerini vermekte ve sözsel olmayan iletişim tekniklerini kullanmak suretiyle ritim dilini öğretmektedirler. Grup, hep birlikte bir bütün olarak verilen ritmi çalabildiğinde, karmaşıklığı arttırmak ve nefes kesici bir müzikal deneyimin paylaşılmasını sağlamak adına, müzikal bölümler ve sololar eklenmektedir. Bu, katılımcıları bir araya getirecek ve onları ateşleyecek bir deneyim olup, onları her türlü zorlukla başa çıkmaya hazır hale getirecektir.

Revel Music, her türlü konferansta veya şirket etkinliğinde, bir ekibin odaklanmasını ve bir araya gelmesini sağlamanın hızlı, canlandırıcı ve ekonomik bir yoludur.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Davul çalmak bir yandan insanları rahatlatırken, canlandırırken ve motive ederken diğer yandan ritim ve perküsyon da duyguları harekete geçirmektedir. Revel Music, herhangi bir konferansta ya da şirket etkinliğinde takımın odaklanmasını ve bir arada çalışmasını sağlamaka adına hızlı ve canlandırıcı nitelikte bir etkinliktir. Konferansınıza enerji, dayanışma ve doğallık katmaktadır. Revel Music mola odaları haricinde ana konferans odasında ve dış kısımlarda yer alacak şekilde tasarlanmıştır.

Request a Quote