Quickfire - Soccer

Ekipler, mental, fiziksel ve yaratıcı futbol mücadelelerin için yaratıcılığı ve pratiz zekalarını kullanmaktadırlar

30 dakikalar - 2 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Rekabetçi / Katılımcı
8 - Sınırsız

Hakkında

Soccer Quickfire, herkesin katılımının sağlanması ve maksimum seviyede keyif alması amacına yönelik olarak tasarlanan, rekabetçi bir yapıda olan uygulama temelli benzersiz niteliklere sahip bir takım kurma etkinliğidir. Bir "FIFA Dünya Kupası Takımı" oyuncularını temsil eden her bir ekip, kendilerine verilen bir iPad ile oyuna başlamakta olup yanlarında bir futbol ekipmanları çantası ile ufak bir miktar da para bulunmaktadır. Ekiplerin misyonu, akıllıca yatırımlar yapmak, diğer ekiplerin arkasından dolanmak, hakem son düdüğü çalmadan önce puanlarını en üst seviyelere çıkarmak için mümkün olduğunca çok müsabakayı tamamlamaktır.

Daha sonrasında ise resmi Kick Off ekipleri, her birinin bir giriş maliyeti bulunan ve başarıyla tamamlanmaları durumunda da ödül barındıran bir dizi zorlu müsabakanın üstesinden gelmektedir. Tablet menüsü üzerinde yer alan mental, yaratıcı ve aktif görevler birden fazla zorluk seviyesinde gelmekte ve aksiyon fotoğrafları, video performanslar, çoktan seçmeli futbolla ilgili sorular, mantık bulmacaları ve daha pek çok etkinliği bünyesinde barındırmaktadır!

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Soccer Quickfire, etkinliğinde, başarılı ekipler risk alıp karşılığında da ödül kazanmak için birlikte etkili bir şekilde çalışmaktadırlar. Zaman ilerlerken katılımcılar birbiriyle konuşmalı ve ekibin geri kalanının sorunlarla nasıl başedebileceğini bilmelerini sağlamalıdır. Karşı karşıya kalınan zorluklar teker teker başarıldıkça bir güven ortamı oluşmakta ve bireyler karşısındakilerin farklı yeteneklerini takdir etmeyi öğrenmektedirler.

Grup etkinlikleri, ekiplerin inovatif düşünceyi mutlaka kullanmalarını gerektirmektedir. Ortak bir stratejiye ulaşmak amacıyla etkili iletişim becerilerini kullanmaları gerekmekte olup, daha sonrasında da çok daha rahat hareket edebilmektedirler.

Soccer Quickfire çok eğlenceli bir oyundur! Ekiplerin neşe içnde tek vücut olarak oyuna dahil olmasını sağlamaktadır! Hepsinden de önemlisi, bireyler kendi güçlü yanlarını ve ekip içindeki diğer bireylerinin farklı becerilerini takdir etmeyi öğrenmektedirler.

Request a Quote