Quickfire Festive

Şölen havasında geçen, eğlenceli tablet üzerinden oynanan takım kurma etkinlikleridir.

20 dakikalar - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
8 - Sınırsız

Hakkında

Noel Baba odadan içeri girer ve bütün ekiplere içinde birtakım ekipmanlarla mevsimsel saçma sapan şeylere ilişkin bir menünün yüklü olduğu bir tablet olan bir hediye torbası verir. Kendi becerileri doğrultusunda tüm ekipler belli bir zaman zarfında QuickFire oyunlarının çoğunu tamamlamak üzere stratejiler geliştirirler. Benzersiz Quickfire arayüzü anlık etkileşimi teşvik eden bir dizi mental, yaratıcı ve aktif özelliklere sahip zorlu aşamanın olduğu bir seçki sunmaktadır.

Tüm zorlu görevlerin birbirinden farklı giriş maliyetleri ile birbirinden farklı karmaşıklık seviyeleri bulunmaktadır. Ekipler ellerindeki kaynakları yönetmekte ve potansiyel ödülle risk dengesini kurarken tamamlayabilecekleri görevlere uygun becerili ekip üyelerini yönlendirmektedirler. Zaman akmaya başladıkça gerçekten Noel Ruhu ortaya çıkmakta ve katılımcılar kendilerini tamamen rekabetçi vebir okadar da destekleyici bir atmosfer içinde bulumaktadırlar.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Artan zaman baskısıyla birlikte katılımcılar, tüm kısıtılamaları çabucak bir kenara koymakta ve kendi yeteneklerine güvenmeye başlamaktadırlar. Oyun hız kazandıkça da takımlar kendi kollektif güçlü yönlerini anlamakta ve artan riski yönetmek adına kendilerine güven gelmekte ve görev seçimi konusunda çok daha kararlı olmaktadırlar. Noelde yapılan QuickFire etkinliği, "yapabilirsin" yaklaşımıyla destekleyici kültürü teşvik etmekte ve çalışma arkadaşlarının oyun sahasına katılımını, yeni beceriler edinmeleri ve ortak bir bağ oluşturmaları konusunda pozitif bir platform ortaya koymaktadır.

Quickfire Christmas etknliği, ekibinizi ödüllendirmek, başarılarını kutlamak ve bir yıl sonraki hedefler üzerine odaklanmalarını sağlamak için çok faydalı bir yöntemdir. Bu aktivite çok kısıtılı alanlarda dahi çok esnek özelliklere sahip olup, şirketin vermek istediği mesaja yönelik bir çok çeşitli fikre olanak sağlamaktadır.

Related Testimonial

Bu yıl gerçekleştirilen yıl sonu kutlamalarında, içki içilmeyen oyunlardaki yaşadığımız takım bağı oluşturma, eğlence ve kahkaha dolu anlar personelimiz için gerçek bir bonus niteliğindeydi. Bu tarz bir programı yine dört gözle bekliyoruz.

Contact Us