Pop Factor

Herkes tarafından bilinen klasik olmuş müzik parç

1 - 2 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Rekabetçi / Katılımcı
10 - Sınırsız

Hakkında

Daha önce hiç görmediğiniz Rock and Roll video kliplerini izleyeceksiniz! Grubunuzun müzik anlayışıyla aynı kafada video klipler olacak. Ün, servet ve olağanüstü yaşam tarzı, geçmişten gelen, bir anda geçmişi hatırlatan 1970 li yılların klasik olmuş hit parçalarına yeniden hayat vererek yazıp çekeceğiniz ve oynayacağınız videodan artık bir kaç dakika ötede!

Pop Factor, herkesin kendinden geçerek olabildiğince eğlenmesine olanak sağlayan, dinamik ve yaratıcı bir ekip kurma etkinliğini bünyesinde barındırmaktadır. Programın imkan verdiği yerlerde, ekiplerin performanslarının büyük bir ekranda ya da videowall 'da gösterildiği bir video-disko gecesinde de bu etkinlik gerçekleştirilebilmektedir.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Bu eğlenceli ve kahkaha dolu takım kurma etkinliğinde, katılımcılar kendi kısıtlamalarını aşmakta ve çok daha yaratıcı olmaktadırlar. Konfor alanlarından çıkmaya zorlanmakta ve oyunculuk, senaryo yazımı konularına dahil olmakta ve eğlenceli şekilde film çekmektedirler. Zaman kısıtlı olduğundan başarı için; takım çalışması, strateji ve rollerle görevlerin etkili ve verimli şekilde dağılımı hayati önem taşımaktadır. Film çekimi esnasında takımlar, zorlayıcı zaman baskısı altında mükemmelliğe yönelik çalışma yapmayı öğrenmektedirler.

Related Testimonial

Yenilikçi düşüncenin önemine, insanları normların dışına çıkmaya zorlamaya ve işleri yapmanın çok daha iyi yöntemlerini keşfetmeye odaklanıyoruz. Pop Factor ilk başta çılgınca gelebilir ancak, gerçekten hedeflediğimiz sonuçların çok üzerine çıktık ve uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir aktiviteyi paylaştık diyebiliriz.

Unilever

Request a Quote